reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Nareszcie po wizycie ufffff jaka radość, jaka ulga :-D jest pęcherzyk ciążowy 8mm rozmiar wręcz idealny:-D. Jest też pęcherzyk żółtkowy :-D:-D co nawet zaskoczyło ginka. Wyksztusił z siebie ze zdziwieniem i pełnym uśmiechem "oooo i nawet pęcherzyk żółtkowy już się utworzył". Mówię Wam jaka dumna byłam z mojego 8mm szczęścia :-D:-D:-D:-D.
Dostałam luteinę 2x dziennie ale z wrażenia nie zapytałam jak długo mam aplikować hmmm aż się skończy?
Wiek ciąży 5 tydzień a więc idealnie jak na suwaczku.
Dostałam zwolnienie i następna wizyta za 2 tygodnie a na niej posłucham ślicznie bijącego serduszka.:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Nareszcie po wizycie ufffff jaka radość, jaka ulga :-D jest pęcherzyk ciążowy 8mm rozmiar wręcz idealny:-D. Jest też pęcherzyk żółtkowy :-D:-D co nawet zaskoczyło ginka. Wyksztusił z siebie ze zdziwieniem i pełnym uśmiechem "oooo i nawet pęcherzyk żółtkowy już się utworzył". Mówię Wam jaka dumna byłam z mojego 8mm szczęścia :-D:-D:-D:-D.
Dostałam luteinę 2x dziennie ale z wrażenia nie zapytałam jak długo mam aplikować hmmm aż się skończy?
Wiek ciąży 5 tydzień a więc idealnie jak na suwaczku.
Dostałam zwolnienie i następna wizyta za 2 tygodnie a na niej posłucham ślicznie bijącego serduszka.:-D:-D:-D:-D:-D
Kochana Gratuluje,ciesze się razem z Tobą :-)
 
Ja też już jestem krzyże mnie bolą strasznie.Ale już mam fajnie czyściutko :-) Położę dzieci spać i będę robić kolczyki dla Heksi :_

Wiktoria jak zajmiesz sie robieniem bizuterii to czas szybciej Ci zleci :tak:

Ja czekam na Toma ale nie wiem o ktorej bedzie bo dzwonil powiadomic mnie ze jedzie porobic sobie zdjecia ...ja przez ten czas uskutecznilam pranko i za chwile ide je powiesic :-) a no i mowil ze jutro ma tez wolne a do pracy idzie dopiero w niedziele ,wiec bedziemy dzialac jak trzeba :-D
 
Nareszcie po wizycie ufffff jaka radość, jaka ulga :-D jest pęcherzyk ciążowy 8mm rozmiar wręcz idealny:-D. Jest też pęcherzyk żółtkowy :-D:-D co nawet zaskoczyło ginka. Wyksztusił z siebie ze zdziwieniem i pełnym uśmiechem "oooo i nawet pęcherzyk żółtkowy już się utworzył". Mówię Wam jaka dumna byłam z mojego 8mm szczęścia :-D:-D:-D:-D.
Dostałam luteinę 2x dziennie ale z wrażenia nie zapytałam jak długo mam aplikować hmmm aż się skończy?
Wiek ciąży 5 tydzień a więc idealnie jak na suwaczku.
Dostałam zwolnienie i następna wizyta za 2 tygodnie a na niej posłucham ślicznie bijącego serduszka.:-D:-D:-D:-D:-D


Syneczki tak bardzo ciesze sie razem z Toba,ostatnio mamy same dobre wiesci i oby tak bylo juz zawsze :-):-)
 
Heksa to faktycznie moze nie jestem jeszcze taka stara na dzieci tylko jakos takie samopoczucie mam,dookola wszystkie kolezanki w ciazy a u nas nic,smuci mnie to troszke:-(
dziewczyny ja tylko na chwilke bo jedziemy z mezem do kolezanki,ktora urodzila coreczke:)jutro postanowilam testowac bo cos okres mi sie spoznia;-)trzymajcie prosze kciuki.
 
hej dziewczynki :)
...długo u was nie byłam ale dzis sie wstawiam bardzo pozytywnie :)
Testowałam dzi az 3 razy co prawda mam bardzo słabe kreseczki ale sa ;-)Zobacz załącznik 435199kazdy robiłam w innej porze dnia (rano południe i wieczór)....mam nadzieje ze testy mnie ie klamia :)


Syneczki nasza Ania tez jest w ciazy :-):-)

Lemurka w moim najblizszym otoczeniu tez sie rodza dzieci a jak nie to wszyscy w ciazy sa tylko nie ja :zawstydzona/y: wiem ze przyjdzie i czas na nas ...milego wypoczynku ;-) oczywiscie kciuki trzymamy daj nam znac jak zrobisz test :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Syneczki ciesze sie bardzo...8mm a jak cieszy :-D..cudowne wiesci :happy2:
Aniu tobie tez gratuluje 2 kreseczek !!!:tak:
Lemurka to zaciskam &&&& i daj znac jak zatestujesz ;-)
Edytko na ciebie tez przyjdzie czas i wkleisz nam zdjecie testu a na nim 2 kreseczki :tak:;-)
a ja chyba zaczynam dostawac @,na razie mam jakies plamy brazowe :szok:..nie wiem o co tu chodzi :no::confused:..pomierze tempke jeszcze 2 cykle,a potem do lekarza marsz,jesli z tych moich wykresow bedzie,ze jest cos nie hallo :tak:
 
Do góry