reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Hej kochane!!! Spodziewamy się na 27 maj więc zjawiła się tu u Was!! U nas położenie glowkowe od 28 tyg. Ale już na 2 prenatalnych czyli w 21 tygodniu lekarz też nam zapisał na kartce położenie glowkowe. Mam nadzieję że już się nie przekręcić. A co do szczepień to nic nie wspomniała. Jedynie kazała mi podbić kartkę ciąży u internista i stomatologa. A przy 1 córce 4 lata temu nie podbijalam nic. A tak w ogóle to spodziewamy się córeczki Hani w 31 tygodniu mała ważyła 1920. A u was jak z Waga??
 
reklama
Hej kochane!!! Spodziewamy się na 27 maj więc zjawiła się tu u Was!! U nas położenie glowkowe od 28 tyg. Ale już na 2 prenatalnych czyli w 21 tygodniu lekarz też nam zapisał na kartce położenie glowkowe. Mam nadzieję że już się nie przekręcić. A co do szczepień to nic nie wspomniała. Jedynie kazała mi podbić kartkę ciąży u internista i stomatologa. A przy 1 córce 4 lata temu nie podbijalam nic. A tak w ogóle to spodziewamy się córeczki Hani w 31 tygodniu mała ważyła 1920. A u was jak z Waga??
U nas 35 tydzień i waga 2200g.
 
Dziewczyny maj już tuż tuż. Jak nastawienie? Macie już wszystko gotowe? :)
U nas już prawie pełna gotowość [emoji4] wózek kupiony, ciuszki poprane i poprasowane. Pozostało spakować torbę dla malutkiej do szpitala i łóżeczko dostawne.
Dzisiaj byłam na pierwszym w tej ciąży zapisie ktg. Na szczęście wszystko dobrze, ale mała tak kopała, tak szalała, że ten wykres skakał jak szalony i kopała w sam ten czujnik na brzuchu.
 
@Ags8620 a na którego maja termin? :) u nas 9-10.05 ma być planowane cc, wizyta w piątek i mam dopiero wtedy umawiać się na ktg.
6 maj. Rety to już tak nie długo [emoji7]
A powiedzcie jakie zestawy ubranek bierzecie do szpitala? Ja się wacham między pajacykiem+kaftanik czy kaftanik+śpiochy.
Mam problem z czapeczkami, bo dostałam pełno czapeczek, ale zawiązywanych pod szyją, a jakoś nie wyobrażam sobie noworodkowi dać takie dwa sznurki wiszące-wydaje mi się to niebezpieczne. Szukam teraz na szybko takich nakładanych tylko.
 
Cześć dziewczyny [emoji846] Ale długo się nie udzielałam. Bardzo szybko mija mi ciąża. Dokładnie od dziś do terminu zostały mi 4 tygodnie [emoji87]
Powiedzcie proszę, jakie ciuszki dla maleństwa bierzecie do szpitala, jeśli są potrzebne własne? Ja co prawda spakowałam kilka zestawów, w tym body z krótkim i długim rękawem, do tego półśpiochy. Mam jeszcze zestaw body z krótkim rękawem i pajac.
To będzie mój pierwszy poród i nie wiem co będzie bardziej praktyczne [emoji4]
 
reklama
Do góry