reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Juustiik2607 gratuluję wizyty i synka :-)

Jak dzieci śpią to tak się cieszę z wieczoru, że siedzę i siedzę mimo że chce mi się spać. A rano mam problem z pobudką. Dzisiaj wszyscy zaspaliśmy. Syn poszedł na drugą lekcję:-) :)

@Ziebulka dobrze, że ostatecznie coś kupiłaś. Ja dalej nie mam kurtki. Zaglądałam na allegro a tam babka chyba wszystkie wykupiła z HM i teraz handluje. Za 180 zł sprzedaje.

Trzymaj kciuki za jutrzejsze wizyty :-)
 
reklama
I ja trzymam moccnnnooo kciuki za jutro i jutrzejsze wizyty i czekam na wieści :). Moje dziecko zafundowało mi dzisiaj popołudnie eksperymentów i robienie zdrowego musu...I dopiero teraz skończyłam sprzątać kuchnię...,Bo jak wiadomo zapał był...Ale na początku ;) Co do badań polowkowych to ja zamiast tego mam drugie prenatalne - 18- stego grudnia . Jutro zaczynam 18 tydzień :)
 
@Safija ja pewnie aż do połowy kwietnia . Oczywiście jeśli będę się dobrze czuła, pod koniec zamierzam też pracować z domu a jeśli musze jechać do biura to na 4-5 godzin.
@Ziebulka ja tez czekam na te pierwsze ruchy ale nie nastawiam się jakoś bardzo że nadejdą szybko..
Moja mama za to ciągle pisze do mnie, czy już cos czuje czy nie

Kurczę chociaż Wam powiem, co do tematu pracy że mam dość wracania pociągiem w godzinach szczytu.
50 minut w jedną stronę . Ludzie nade mną stoją, aż mi głupio siedzieć .

Sechmet to bardzo długo zamierzasz pracować.Szacunek. Ja myślę, że w najlepszej opcji dobrego zdrowia i samopoczucia to u mnie marzec. Zobaczymy czy w ogóle mi dadzą umowę po próbnym, bo jeśli tylko do porodu to zmykam stamtąd.

Napiszcie jutro jak wizyty. Ja mam we środę.

Roki ja tez połówkowe kolo polowy stycznia.

Franka czas tylko dla siebie jest bezcenny ☺
 
I ja trzymam moccnnnooo kciuki za jutro i jutrzejsze wizyty i czekam na wieści :). Moje dziecko zafundowało mi dzisiaj popołudnie eksperymentów i robienie zdrowego musu...I dopiero teraz skończyłam sprzątać kuchnię...,Bo jak wiadomo zapał był...Ale na początku ;) Co do badań polowkowych to ja zamiast tego mam drugie prenatalne - 18- stego grudnia . Jutro zaczynam 18 tydzień :)

Polowkowe to inaczej właśnie drugie prenatalne, albo usg drugiego trymestru :) to jedno i to samo, więc nie mów że nie masz połówkowych a zamiast tego masz drugie prenatalne :p
 
Ags ja tez trzymam za Ciebie kciuki, moja wizyta dopiero po 16. A Ty o ktorej?
Dam znac oczywiscie ;-)
Ja na 8:20 żeby mąż mógł przed pracą zobaczyć malucha na usg. Czekam z niecierpliwością co mi mój prowadzący ginekolog powie odnośnie tego bólu, czy podtrzyma diagnozę o rozchodzeniu się spojenia łonowego. No i może w końcu zobaczymy co tam między tymi nogami wyrosło... [emoji57]
Teraz leżę na plecach i czuje takie wyraźne ruchy, szczególnie że siedzi koło mnie syn i mąż i grają sobie, co chwile krzyczą, a wtedy w brzuchu kolejny kopniak [emoji23] Jakby chciał pokazać, że też chce z nimi pograc, albo chociaż kibicuje.
 
Ja na 8:20 żeby mąż mógł przed pracą zobaczyć malucha na usg. Czekam z niecierpliwością co mi mój prowadzący ginekolog powie odnośnie tego bólu, czy podtrzyma diagnozę o rozchodzeniu się spojenia łonowego. No i może w końcu zobaczymy co tam między tymi nogami wyrosło... [emoji57]
Teraz leżę na plecach i czuje takie wyraźne ruchy, szczególnie że siedzi koło mnie syn i mąż i grają sobie, co chwile krzyczą, a wtedy w brzuchu kolejny kopniak [emoji23] Jakby chciał pokazać, że też chce z nimi pograc, albo chociaż kibicuje.
Cudnie że tak reaguje na braciszka;.:)- ja też mam wrażenie że bardziej przelewa mi się w brzuchu kiedy Stasiu siedzi obok..coś robi i paple jak najęty :)
 
Sechmet to bardzo długo zamierzasz pracować.Szacunek. Ja myślę, że w najlepszej opcji dobrego zdrowia i samopoczucia to u mnie marzec. Zobaczymy czy w ogóle mi dadzą umowę po próbnym, bo jeśli tylko do porodu to zmykam stamtąd.

Napiszcie jutro jak wizyty. Ja mam we środę.

Roki ja tez połówkowe kolo polowy stycznia.

Franka czas tylko dla siebie jest bezcenny ☺
To nie do końca tak, że chce .
Niestety o L4 w Uk nie łatwo, urlop zaczyna się z dniem mojego odejścia, im wcześniej odejdę tym wcześniej będę musiała wrócić. A pracę mam lekką i wyrozumiałą firmę.
Dam radę!
 
reklama
Cudnie że tak reaguje na braciszka;.:)- ja też mam wrażenie że bardziej przelewa mi się w brzuchu kiedy Stasiu siedzi obok..coś robi i paple jak najęty :)
Bo chyba już od 16 tygodnia dziecko w brzuszku słyszy, a pewnie nasze starszaki są tak rozgadani, że w brzuszku to pewnie ich ciągle słychać najbardziej haha
 
Do góry