reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Jesteśmy po badaniach prenatalnych i wszystko w porządku [emoji7] tak się cieszę! Maluszek był śpiący, ziewał, ale grzecznie dał się podglądać i wszystko poszło sprawnie. Jedynie co mnie martwi to ryzyko większe niż 1:4 preeklampsji przed 34 tygodniem ciąży. Jest ryzyko zahamowania wzrostu dziecka przed 37 tygodniem, a ryzyko porodu przedwczesnego przed 34 tygoniem mam 1:510. Wszystko przez moje nadciśnienie. W pierwszej ciąży też to przechodziłam. Oby było wszystko dobrze..
Gratuluje Zmijka25 - piękny dzidziuś i super, że wszystko dobrze. :-)
 
Maaasdzik, ja jestem urodzoną bałaganiara i niecierpie sprzątania także nie podzielam twojego entuzjazmu [emoji6] dla mnie to katorga.

Rossiczka, tez dostałam taka informacje już dwukrotnie od różnych ginow ze ilość tłuszczyku na brzuchu ma wpływ na usg. Teraz jak byłam na genetycznych to lekarka najpierw zaczęła usg a potem zmieniła głowice bo powiedziała ze jestem tak szczupła ze weźmie inna czyli ma to znaczenie jak najbardziej.

Gratuluje wszystkich udanych wizyt. Oby tak dalej.

Ja dziś zamówiłam sobie wizytę u mojej lekarki ogólnej i od jutra pracuje na 50 % także cudownie bo już przez ból pleców nie wyrabiałam. Bardzo się cieszę. [emoji5]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dorzuciłam się do wątku z wizyt :) tutaj wam powiem raz jeszcze ze wszystko jest super. A mojemu partnerowi to aż mowę odjęło jak zobaczył dzidzie i usłyszał bicie serca po raz pierwszy. Do tego pozę maluch miał nieziemską, jedna reka przy glowie, druga wzdłuż ciała, i nóżka o nóżkę - śmialiśmy się że przygotował się do sesji [emoji28]
 
Kari pewnie że zdrowie najważniejsze [emoji173] też myślę, że dla starszych dzieci to super temat. Można razem szukać imion i oswajac dzieci z przyszłym rodzeństwem.

To i ja się dołączam do tej teorii. Mój gin twierdzi, że im mniej tluszczyku tym lepszy obraz usg. Teraz już mam mieć usg przez brzuch.

Sonia fajnie że już masz mniej pracy.
 
Jesteśmy po badaniach prenatalnych i wszystko w porządku [emoji7] tak się cieszę! Maluszek był śpiący, ziewał, ale grzecznie dał się podglądać i wszystko poszło sprawnie. Jedynie co mnie martwi to ryzyko większe niż 1:4 preeklampsji przed 34 tygodniem ciąży. Jest ryzyko zahamowania wzrostu dziecka przed 37 tygodniem, a ryzyko porodu przedwczesnego przed 34 tygoniem mam 1:510. Wszystko przez moje nadciśnienie. W pierwszej ciąży też to przechodziłam. Oby było wszystko dobrze..
Gratuluje Zmijka25 - piękny dzidziuś i super, że wszystko dobrze. :-)
gratulacje :-)
 
@roki_1991 nie musisz się zgadzać z teorią tluszczyku na brzuchu. Ja akurat tą informację mam z dobrego źródła ;-) więc zdanie podtrzymuję.


@Zmijka25 gratulacje ! Kolejna której synka będę zazdrościć ;-)


@Maaaadzik84 Ja nienawidzę sprzątać, nie ma dla mnie nic gorszego. A sprzątanie w weekend uważam za wielką zbrodnię. Dzień wolny marnować na porządki. Za to uwielbiam jak w domu jest porządek. Więc u nas ten temat został inaczej rozwiązany i dwa razy w tygodniu przychodzi Pani i mi ogarnia moją przestrzeń ;-)
Kurczę, ja też właśnie myślę o zatrudnieniu sprzątaczki jak się przeprowadzimy do większego mieszkania. Nie przepadam za sprzątaniem i prasowaniem, wolałabym ten czas spędzić inaczej. Rozumiem że takie rozwiązanie się u Ciebie sprawdza? Miałaś poleconą osobę czy szukałaś na własną rękę?
 
reklama
Jesteśmy po badaniach prenatalnych i wszystko w porządku [emoji7] tak się cieszę! Maluszek był śpiący, ziewał, ale grzecznie dał się podglądać i wszystko poszło sprawnie. Jedynie co mnie martwi to ryzyko większe niż 1:4 preeklampsji przed 34 tygodniem ciąży. Jest ryzyko zahamowania wzrostu dziecka przed 37 tygodniem, a ryzyko porodu przedwczesnego przed 34 tygoniem mam 1:510. Wszystko przez moje nadciśnienie. W pierwszej ciąży też to przechodziłam. Oby było wszystko dobrze..
Gratuluje Zmijka25 - piękny dzidziuś i super, że wszystko dobrze. :-)
Dzięki! I również gratuluję świetnych wyników [emoji173] nie martw się na zapas - być może nieprzyjemności was ominą [emoji110]
 
Do góry