reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

No mniam mniam....u nas w Krakowie to uszka z grzybami, pierogi z kapusta słodką i grzybami barszczyk, ze slodkosci to piernik, tort czekoladowy, makowiec drożdżowy, sernik...sos tatarski musi być

Dzisiaj miałam wizytę, juz wiem ze czekamy na dziewczynkę, niestety samopoczucie spowodowane podróżą pogoda itp do kitu, boli kręgosłup bardzo, i brzuchol sie stawia...może jutro będzie lepszy dzień

Ps, nieśmiało zapytam czy czujecie juz ruchy? DOBRANOC
 
reklama
@Milania12 ruchów nie czuję, ale za to ciągle mi dokuczają mdłości o różnych porach dnia :( Czasem jak sobie kucnę, czasem jak za szybko z łóżka podniosę, czasem od zapachów ... a to już powinno sie skończyć ;(
 
Ps, nieśmiało zapytam czy czujecie juz ruchy? DOBRANOC[/QUOTE]

Mi wydaję się że czuję, ale 100% pewności nie mam.Jak leżę w łóżku, to czuję takie delikatne łaskotki, bulgotki, Wierze że to młode fika.
 
@Milania12 hmm... pierogi ze słodką kapustą.. czyli taką świeżą nie-kiszoną ?

Super, że wszystko ok. Gratulacje dziewczynki :-D A jutro na pewnio będzie lepiej! Głową do góry :)
 
Ja dziś średni dzień miałam...
A ruchów nie czuje i niestety pewnie szybko nie poczuje, bo to moja pierwsza ciąża i łożysko na przedniej ścianie ;) ale już zaczęłam 18tc więc liczę na to że za 2-3tyg poczuje tego babla mojego :)
 
Tak jest pierogi z kapusta słodką i grzybami pychota, polecam wypróbować

Pytałam o ruchy bo ja juz 17 tydzień i zaczynam czuć wieczorem jak mała pływa
 
Hej- ja już czuje bulgotanie od jakiegoś czasu ale mam problemy z jelitami więc nie jestem w stanie stwierdzić czy to na pewno to. Jutro mam wizytę u lekarza i już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć dzidzi :). Na następną wizytę przed świętami chce wziąść synka i męża ..- jeszcze nie był bo ciągle mam wizyty kiedy jest w pracy...A i jeszcze przed świętami mam 2 badanie prenatalne.
 
P.S.Czy wam się też tak źle śpi?- masakra z obracaniem się w łóżku..Nie mówiąc o wstawaniu ...kurczę żeby już ten ciężar był jakoś inaczej rozłożony :/
 
reklama
@Night&Day daj znac jak jutro po wizycie bedzie :-) bedziemy trzymac kciuki:-)
Ja spie raczej dobrze, chyba ze jest czas pelni to wtedy ... lepiej nie mowic :)

Bylam wczoraj w HM i nic poza kurtka tam nie widzialam. Ja nie wiem jak Wy te perelki polujecie bo ja to chyba za wybredna jestem [emoji14]

@Milania12 ja nie czuje ale wlasciwie to nie wjem co mam czuc wiec to moze byc przez to:) trzeba cierpliwie czekac.
 
Do góry