reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@kari21 i to jest bardzo dobry plan ;)
@dziupla no rozumiem, tylko ja siedząc w domu przytyje 30 kg... A i tak teraz moje stawy mają już co dźwigać, więc nie mam wyboru muszę się pilnować. Nie mogę jest codziennie pizzy :p na szczęście nie mam takich mega zachcianek, więc może nie będzie tak źle ;)
 
reklama
@kari21 i to jest bardzo dobry plan ;)
@dziupla no rozumiem, tylko ja siedząc w domu przytyje 30 kg... A i tak teraz moje stawy mają już co dźwigać, więc nie mam wyboru muszę się pilnować. Nie mogę jest codziennie pizzy [emoji14] na szczęście nie mam takich mega zachcianek, więc może nie będzie tak źle ;)
Nie no, codziennie to wiadomo [emoji14] niedobrze dla dzidzi
 
@gooskaw A co tam u Ciebie ? Bo jakoś tak cicho ostatnio jesteś :-(
Bardzo sie stresuje bo w srode po poludniu dopiero ide do lekarza, bo wczesniej go nie bylo z moimi wynikami krwi. Nie wkrecam sobie nic zlego ani nic dobrego. Po prostu z dnia na dzien letarg. Cukrzyce opanowalam ale bez insuliny sie nie obeszlo i czekam jak na skazanie. Czytam Was codziennie ale poki nie dostane zadnych konkretnych wiadomosci to siedze cicho. Albo sie pozale albo sie pochwale. Dziekuje ze pytasz...
Cieszyc sie z Wami jest bardzo latwo ale przezywac swoje niepokoje juz ciezej :-(
 
Cześć Dziewczyny, czy mogę do Was jeszcze dołączyć? Termin mam na 1 maja.
To moja 5 ciąża ale mamy tylko 1 synka. Wcześniej 10 lat starań i te 3 straty. Po 10 latach jak już odpuściłam to sama zaszłam....
Synek ma 2 lata a ja znowu jestem w ciąży też dość niespodziewanie....
Czytam was trochę od jakiegoś czasu [emoji16]
 
Cześć Dziewczyny, czy mogę do Was jeszcze dołączyć? Termin mam na 1 maja.
To moja 5 ciąża ale mamy tylko 1 synka. Wcześniej 10 lat starań i te 3 straty. Po 10 latach jak już odpuściłam to sama zaszłam....
Synek ma 2 lata a ja znowu jestem w ciąży też dość niespodziewanie....
Czytam was trochę od jakiegoś czasu [emoji16]
Witaj, zapraszamy :)
 
Marta o to od Ciebie taka sama droga do domu. My nie jeździmy nigdy bezpośrednio. Zazwyczaj najpierw odwiedzamy teściów, a od teściów mamy do moich rodziców nie całe 600 to już inaczej. Albo przez Kraków z noclegiem bo tam mamy też rodzinę.

Dziewczyny a jak u was z kg na plusie?
 
Marta o to od Ciebie taka sama droga do domu. My nie jeździmy nigdy bezpośrednio. Zazwyczaj najpierw odwiedzamy teściów, a od teściów mamy do moich rodziców nie całe 600 to już inaczej. Albo przez Kraków z noclegiem bo tam mamy też rodzinę.

Dziewczyny a jak u was z kg na plusie?
Ja póki co stoję na startowej
 
Marta o to od Ciebie taka sama droga do domu. My nie jeździmy nigdy bezpośrednio. Zazwyczaj najpierw odwiedzamy teściów, a od teściów mamy do moich rodziców nie całe 600 to już inaczej. Albo przez Kraków z noclegiem bo tam mamy też rodzinę.

Dziewczyny a jak u was z kg na plusie?
Ja startuj3 od 74 kg i jak narazie +1 kg na szczescie
 
reklama
@Ann_ ja startowa 59 i wczoraj wieczorem też 59. Nie trzymam żadnej diety, jem co popadnie więc na razie jestem zadowolona. Ale nie jestem w stanie zjeść dużo na raz, więc nawet jak pizza to tylko jeden kawałek mi wchodzi, jak zupa to dwie nalewki max, jak drugie danie to na małym talerzyku itp. Także chyba tu jest clu sprawy. No i wiadomo, nie piję alko, a wcześniej to lubiłam wieczorkiem piwko albo lampkę wina więc podejrzewam że to też dużo daje [emoji14]
 
Do góry