reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
takie futerko się nie niszczy;-)
mam po Vi ze 3 takie kombinezony (wkoncu była zimowa)
i dużo je prałam bo jeden biały to wiadomo :-p
tu po kilku praniach
chociaż się przyjżałam i nasz kombinezon ma chyba dłuższe włosie..
sprawdzę na nowej chacie to jeszcze napisze :-)
DSC01024.jpg
 
Ostatnia edycja:
Bra- bardzo fajny kombinezonik i wydaję mi się że się nie zniszczy o ile wypierzesz go w niższej temp. :tak: Ja mam po Szymciu dwa kombinezony w tym stylu i są jakościowo super ale czy będą dobre na tego mojego łobuza :szok: ;-) muszę sprawdzić a jak coś to się będę dopiero martwić, póki co jesteśmy na cebulkę w śpioszki, bluzy ,spodenki ciepły kocyk :-) w zależności od pogody ale tragedii jeszcze u Nas nie ma.
 
No to wklejam mój nowy nabytek i tylko nie mieć do mnie pretensji jak się teraz zrobi zimno bo kupiłam lekkie kapcie :)
 

Załączniki

  • P1070593.jpg
    P1070593.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 40
lwiapaszczka fajny jest, junior lubi nim rzucać i żuć go. Do celów jedzeniowych nie używamy jeszcze, więc może nie o taką opinię Ci chodziło:)

słyszalam opinie od sis ,zę zdawał egzamin
a wogle to babcia się napaliła strasznie na niego - w sensie,ze napewno się przyda :)- i musiałam kupić
salsera- nawet jak kupisz klapki w zimie to będę zazdrościć i gratulować, bo ja butoholik jestem:) no więc, piękna są, oby wygodnie się nosiły! a w balerinkach to ja chodzę do mrozów

to my też wrzucimy zakup butowy:)
 

Załączniki

  • P9200004.jpg
    P9200004.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Salsera świetne butki. Ja ostatnio też kupiłam lekkie baletki..ekspedientka skwitowała pod nosem "NIEOCIEPLANE botki!" Cóż dla mnie na ocieplane jest jeszcze za ciepło.

Lwiapaszczka nie pomogę. Ja nawet zwykłych śliniaków ostatnio młodemu nie zakładam bo Igor jest wtedy bardziej zajęty zabawą nimi niż jedzeniem.

Jaipur słodkie butki. Powiedzcie mi na jakie rozmiary kupujecie butki dla maluszków??
 
reklama
Salsera piękne balerinki, ukradłabym, tylko podejdź bliżej a bez butów zostaniesz:-p
Jaipur poproszę takie cudne kozaczki dla mojej panienki :tak:
Jolek ja kupuję rozmiar 2, na 10 cm. Kozaczki jednak będą na 11.

A ja kupiłam do spacerowania w chuście ulubione bokserki. Ale jakoś mnie dziś nie cieszą. A tam kupiłam, wylicytowałam za grosze ;-)

1813680072.jpg
 
Do góry