reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Bra to teraz gatki w ramkę i na ścianę :) Nie przejmuj się tak każdemu może się zdarzyć :)

Dzięki Jaipur miałam pytać gdzie kupiłaś takie super buciki :)
 
reklama
Salsera ok, to ponoś i się wymieniamy, proszę na weekend:-D;-)
Bra no wiesz, szkoda że mnie nie miałam przy sobie, powiedziałabym, że są za drogie i podziękowałabym za ciebie :-) Jakoś tak mam, że są rzeczy na które kasy mi nie szkoda a na inne strasznie żydzę. Np buty, mogą być i za 500 zł jeśli są tego warte. Ale gacie... no nieeee, gacie dla mnie tak, dla TZ drogie to chyba od Święta tylko :-D
 
Bra- :-D:-D:-D ładnie ładnie ;-)ja tam zawsze sprawdzam cenę albo pytam jaka jest. :-)
Salsera- buciki nie w moim stylu nie podobają mi się :-p;-) ale dzięki za wrzucenie i jak widać na handel by poszły bo nie jedna ma chrapkę :-)
Hope- a Twoje super , lubię bokserki :-)
 
hope, no szkoda, że Cię ze mną nie było ;/ a moja mama pierwsza do gadania ale córki z opresji nie wyrwała ;/ ;)
futrzaczku, teraz juz tez będę patrzeć na ceny :)
jolek dobry pomysł, powieszę je na honorowym miejscu na ścianie wstydu ;D
 
Bra nie koniecznie o wstyd mi chodziło tylko o pamiątkę,że takie drogie gaciochy kupiłaś :-p

Czy wy też widzicie te super szpilki po prawej stronie na pasku, czy one tylko mnie kuszą swoim wyglądem???
 
reklama
Do góry