reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Salsera extra butki, uwielbiam baleriny :-) gdzie kupiłaś?? :-D
Jaipur ale fajowski butolki będzie miał Twój kawaler
Hope fajowskie takie do latania
Ja ostatnio swojej kupiłam mnóstwo butków w lumpeksie były po 50 gr :-) para śmieszna cena, uprałam i ma jak nówki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
salsera, Hope świetne buty. Ja też mam potrzebę na pełne, ale zrobiło mi sie coś na palcu jakiś ropień i mnie boli w pełnym bucie, stąd też chodzę jeszcze w klapkach. Nie moge tego wyleczyć, ciągle boli. Raczej to nie wrastający paznokieć, bo za nisko, ale jakiś zastrzał upierdliwy czy coś.
 
Hope - możemy się wymieniać bo takie sportowe to wygodne są i lubie w nich człapać chociaż do pracy nie mogę nosić. ;-)
basiekk - u nas jest taka sieć "Meritum", ale to chyba w Poznaniu i mają tam pełno świetnych butów, niestety także drogich, choć jak się trafi na przeceny to można przeżyć.
jaipur - pompony super, a te drugie to dostaliśmy po znajomych synku tylko zielone :) Ale nie nosimy za bardzo bo buty to ja małemu tylko jak jest chłodno do chusty zakładam. Nawet na zimę kupię kombinezon ze stópkami.
 
jaipur jakie cudne pompony, ja tez chcę takie!!!! :tak:

ja wczoraj dałam popis na zakupach ;/
zepsuła nam sie pralka, więc skończyły sie mojemu M gatki.
my z tych wygodnych więc zamiast prać w ręku stwierdziłam,żę pojadę kupić nowe :-) weszłam do atlantica, stiwerdziłam, że tanio i dobrze, wybrałam dwie pary, po czym pani skasowala mnie za nie 120 zł :szok: gooopia jestem, bo gooopio mi było zrezygnować. na moje nieszczęście była ze mną moja mama, jakie miałam gadanie całą drogę ! że mam lekką rękę do wydawania pieniędzy, że moja siostra napewno by tyle nie wydała, że ona się zastanawia czy kupić sobie bluzkę za 80 zł, że to, że tamto! wróciłam do domu z takim poczuciem winy, że prześladuje mnie do teraz :baffled: chyba trzeba zacząć oszczędzać, bo to faktycznie przesada była :baffled:
 
bra to Ty mega utracjusz jesteś:-D Mojemu gatki to by się skończyły chyba za miesiąc, zawsze mu coś dokupię na jakiejś promocji(bo jak nie kupić za 30% ceny jak dobre gatunkowo) skutek tego taki,że 2 szuflady pełne bielizny- kolorami układam:D

pompony czy też mini-mukluki jak to stwierdziła kolezanka- są w coccodrillo,niedrogo bo po 35 zł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bra ładne gatki na pupie meza... bezcenne:-) wiec głowa do góry:-) chociaż tez nie nawidze sytuacji gdy przy kasie coś okazuje się kilka razy droższe niz myślałam:-/
 
Do góry