reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

My na jesień kurtka, do tego ciepłe spodnie i rajstopy, na zimę mamy śpiwór (dobra rzecz - np. do sanek) i kupimy kombinezon. Tylko czekam z rozmiarem, bo póki co wchodzi w 74 i nie wiem jak do zimy będzie rosła.
 
reklama
my jak narazie kupiliśmy buciki :-) oczywiście już teraz są dobre ale że kosztowały tylko 4 e to najwyżej później kupię większe :-pbo teraz nie było a mi sie spodobały
DSCF8796.jpg
kurtki zobacze na nowej chacie jakie mam po Vi czy będą dobre :tak:

 
A my na razie czekamy do sezonu bo nie wiem jaki będzie nosił rozmiar i kupię chyba ze 2 rozmiary większy żeby na całą zimę wystarczył.
 
ja kupilam w mothercare kombinezon na promocji za 15zl ;) kupie napewno jeszcze jeden i u nas spiworek to obowiazek, myslalam ze kupie tu w krakowie ale nie moge znalezc nic odpowiedniego :/
 
Ja tez się zastanawiam nad rozmiarem kombinezonu i chyba kupię 80... w sumie to nie wiem, czy da się w jednym kombinezonie przetrwać powiedzmy do kwietnia, bo to sporo czasu... teraz mała nosi 68, ale już na styk... no nie wiem jeszcze

i na pewno kupię śpiworek do wózka.
 
Dziewczyny w biedronie są fajne naklejki 3D na ścianę 6,99 opakowanie. A w sobotę będzie na stronie Rossmanna kupon do wydrukowania ze zniżką 30% na Sudocrem ten duży. Zamiast 24,99 będzie kosztował 17,49 !
 
wstyd ;) się przyznać,ale ja wogle nie używam juniorowi nic do pupy.. tylko emolium smaruje całego 2 razy/dobę.
Koniec końców sudocrem, nanozin i inne cuda tłoczą się w szufladzie..

a co nakładacie maluchom jak będzie jesień? kombinezonik na mrozy, a na polską, szara jesień?polarek?kurteczka? nie wiem co kupić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry