reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Od wczoraj body w auchanie za 5 zl, ale przyznam, że wybór niewielki i ciężko znaleźć odpowiedni rozmiar. Podobnie pajace..
 
reklama
Moj Tako jumper X tez ma mala gondole kurde nie myslalam, ze juz niespelna 4-miesieczne dzieko nie bedzie mi sie w niej miesic...na szczescie spacerowka rozklada sie na lezaco, pol-lezaco wiec jest jakies wyjscie, chociaz gondola na pewno wygodniejsza do spania...
 
Dziewczyny a myślałyście juz o ciuszkach dla dzieciaczkow na jesien i zime? Bo ja sie tak zastanawiam co kupic tzn na zime kombinezon jednoczesciowy planuje ale teraz na jesien nie wiem czy kurteczke czy tez kombinezon cienszy jakis?
 
Ja mam takie grubsze jesienne bluzy, a potem kupię kurteczkę grubą i kombinezon jednoczęściowy. Zastanawiam się tylko jaki rozmiar na zimę, ale chyba 74 kupię.
 
reklama
u nas będzie taki włochaty kombinezonik z coccodrillo, tylko czekamy aż się pojawi w sklepie.A tak na codzień kurteczka ocieplana plus mamy 2 pary spodni ocieplanych.Spodnie to duże 74, a kombinezon kupimy na 80, bo już teraz junior śmiga w 74.Pewnie matka w szale zakupowym dokupi jeszcze coś, zastanawiałam się nad śpiworkiem, podobają mi się, może to praktyczna rzecz? wydaje się,że ubiera się dziecia w to szybciej niż w kombinezonik.
 
Do góry