reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Ooo jakie cudne butki :-) Też bym się nie oparła, dlatego nie chodzę po sklepach dzieciowych ;-)

Za to buszuję na Allegro tradycyjni i wczoraj wylicytowałam takie cudeńko, nareszcie nie różowe :-)
1525532653.jpg

Pieluszki tetrowe też kupiłam, białe i kolorowe. Kolorowe dla publiki, białe dla domu.
 
reklama
ja juz od dluzszego czasu ogladam staniki z alles i mam ochote taki wlasnie kupic, bo ma fiszbiny i nie wyglada jak typowy antygwałt do karmienia :-D tylko zastanawiam sie jak jest z ich rozmiarowka, bo ja nosze tylko z Kingi i od nich moge kupic w ciemno bez mierzenia i wiem ze bedzie dobry obecnie mam jakies 75D z przedluzaczka obwodu i chyba taki sam rozmiar jeden kupie i jak sie sprawdzi to po porodzie wtedy dokupie wiecej, bo nie wiem jak to bedzie z dodatkowym mlecznym wypelnieniem piersi...ale mam nadzieje, ze po porodzie moj obwod pod biustem wroci do 75cm...

Hope
kiecka jest superaszcza!!! I ma swoj urok w tych kolorach, na parwde bo co za duzo rozu to nie zdrowo
 
Styna - ba pewnie że obojętnie przejść się nie da ;-) śliczne butki :-)
Hope - hmmm bajeranckie :tak:

a ja nadal bez stanika ale te co podała Paula bardzo mi się podobają , popatrzę też na inne tego użytkownika i może się w końcu zdecyduję tylko właśnie najbardziej mnie trapi rozmiar :sorry:
 
Dziewczyny, chciałabym zamówić z Allegro prześcieradło na gumce do łóżeczka. Materac ma wymiary 60x120cm, to o jakich wymiarach miałabym zamówić prześcieradło??:)
 
zgadzam się z tym..
piszesz wymiary takie jak masz wymiary łózka (o ile mają te same)
ponieważ szycie jest na łózko a resta to "zakładki" nie wliczone w wymiary;-)


edit :
Hope śliczna sukieneczka:tak:


a ja zamówiłam dla Vi buciki na wiosnę z ECCO
o takie:
OutletStore.pl - Buty Kids Ecco Kick Start Chi R/Chi R L. Vint 75152155183
mam nadzieję ze w realu będą tak samo slicznie wyglądać..
już się nie mogę doczekać :-)
 
Ostatnia edycja:
Kamcia fajne buciczki :tak:
madzziiiaa89 a oplaca ci sie kupowac przescieradlo w necie i placic za wysylke skoro w sklepach sa praktycznie w tych samych cenach? No chyba, ze kupujesz cos jeszcze innego, awymiary powinny byc podane takie jakie ma materac
 
reklama
aaniap, świetny pomysł z tymi kocykami, ale u mnie wstawiają już okna i malarz wkracza i ja taka zakręcona nie mam czasu na kompa, a jeszcze we trójkę się o jednego kłócimy ;)
paula, świetne te pieluszki, mój Mati miał w kaczuszki i w misie i bardzo upodobał sobie tą w kaczuszki i to była jego 'niunia", którą przytulał. A staniczek sexy.
styna, to już masz z głowy, a kremy, pieluchy, smoczek itd i tak musiałabyś kupić teraz czy później, a budziki słodziasne i gratuluję promocyjnej oferty.
ypra, ja kupiłam jeden rozmiar większy a drugi o dwa rozmiary większy ale to takie zwykłe tanie po 9 zł w textil-market.
Hope, a Ty znowu sukienkami kusisz. Obserwuję jedną na allegro, ale obawiam się kupić, chociaż czuję że noszę dziewczynkę.
Kamcia, ja zawsze dla Matiego mam sandałki z ecco, gwarantuję Ci, że przez całe lato zero uszkodzenia jak to miało miejsce w każdych innych sandałkach. A to pasek przetarty a to rozciągnięty, a to podeszwy starte, a ecco drogie, ale jedna para na całe lato, plus klapki oczywiście.
 
Do góry