reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Ja złamałam swoją obietnicę daną tylko sobie i przez przypadek w sklepie weszłam na dział z ciuszkami no i bez zdobyczy wyjść się nie dało DSC02150.jpg ale powiedzcie same jak można takie cudo ominąć, oprócz tego kupiłam jeszcze 4 koszulki. No i smoczki szczotkę do butelek krem do pupy i sutków duże paczki pampersów( super promocja była więc wzięłam 3 paczki). No i w takim jednym sklepie mam kartę dla rodziców i przysłali mi kupon na zakup torby do wózka z matą do przewijania o wartości 30 funtów ale jak się kupi obojętnie jakie pampersy to torba jest gratis z tym kuponem więc wzięłam paczkę malutką od tego mi jeszcze 2 funty obcięli bo był też kupon zniżkowy na 2 funty na cenie pampersów i w sumie za 1,70 mam torbę i paczkę pampków.
 
dla mnie takie wałeczki do spania jak Hope wkleiła sa zbędne...
moze jak dziecko spałoby z rodzicami na łózku i to przy brzegou to tak , zeby się nie skulnęło..
ale tak to nie bardzo

styna super buciki:-D
 
ja też mam stanik tej firmy (after rain model) i potwierdzam też jest super. Trzyma i fajnie się rozpina. Wygodny i ładny :)
 
Styna cudne buciki
Kamcia pieluszki drogir ale jakie sliczne i jakie męskie:-), nie można wszystkiego przeliczać czasami lubie kupić coś co mi się poprostu podoba i gatunkowo rewelacja.
Dziś dostałam też stanik do karmienia i jest superancki leży rewelacyjnie i odpina się super tak że moge polecić
Biustonosz do karmienia MAMA CUBANA alles roz. 75C (1493253345) - Aukcje internetowe Allegro

ja wiem ze cudne:tak:
ale włansie pisze że też kupowałam w misie i jakies laleczki i były tańsze coenowo...;-)
 
styna - super butki

W końcu i ja zakupiłam art. higieniczne do porodu z tej strony co wcześniej pisałam, teraz czekanie na paczkę :-)

Bardzo mi się podobają staniki alles, ale póki co boję się kupić, bo nie wiem jak z rozmiarem. Dziewczyny czy kupiłyście/zamierzacie kupić np. rozmiar większy niż macie teraz? Jak to wychodzi w praniu?
 
reklama
Styna cudne buciki
Kamcia pieluszki drogir ale jakie sliczne i jakie męskie:-), nie można wszystkiego przeliczać czasami lubie kupić coś co mi się poprostu podoba i gatunkowo rewelacja.
Dziś dostałam też stanik do karmienia i jest superancki leży rewelacyjnie i odpina się super tak że moge polecić
Biustonosz do karmienia MAMA CUBANA alles roz. 75C (1493253345) - Aukcje internetowe Allegro
Paula właśnie ten stanik siostrze powiedziałam że ma mi zamówić, cieszę się że jest super.
 
Do góry