reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Kamcia fajne buciczki :tak:
madzziiiaa89 a oplaca ci sie kupowac przescieradlo w necie i placic za wysylke skoro w sklepach sa praktycznie w tych samych cenach? No chyba, ze kupujesz cos jeszcze innego, awymiary powinny byc podane takie jakie ma materac
Dokładnie tak, dobrze poszukaj, bo ja w sklepie z artykułami dla dzieci znalazłam prześcieradła w takiej samej cenie jak na allegro, a nawet taniej niż u niektórych sprzedawców.
 
reklama
Matusia wiem właśńie że dobra firma..
tylko się zastanawiałam jaki wziąść rozmiar żeby to za mały nie był:sorry:albo zeby nie wyrosła za szybko więc wzięłam takie jak nosi teraz bo myslę ża tak szybko to jej nózka nie urośnie aż??
te co wzięłam to na takie chłodniejsze dni.. kupię jej jeszcze takie przewiewne sandałki na lato...

 
No ja tylko takie przewiewne, mój nie musi już zabudowanych. Ja biorę ciut za duże, bo ta nóżka się trochę przesuwa, ale to i tak na jedno lato starczy, a te sportowe po wypraniu (a piorę je w pralce) jak nowe i sprzedaję na allegro, zawsze jest pełno chętnych na używane - nie wiedzieć czemu.
 
No ja tylko takie przewiewne, mój nie musi już zabudowanych. Ja biorę ciut za duże, bo ta nóżka się trochę przesuwa, ale to i tak na jedno lato starczy, a te sportowe po wypraniu (a piorę je w pralce) jak nowe i sprzedaję na allegro, zawsze jest pełno chętnych na używane - nie wiedzieć czemu.

co masz na mysli "mój nie musi już zabudowanych"??

ja takie wzięłam przewiewne żeby się jej nózka nie pociła...
no ale adidaski jeszcze ma i sandałki będzie miała.. i takie z materiału..
więc starczy

zawsze się przecież bierze rozmiar większe dzieciom:tak:
ale zastanawiałam się czy jak teraz ma 23 to jej nózka nie urośnie do 24 i czy nie lepiej będzie 24 po czym uznałam ze kurde jak maja być o 2 nr za duże to tez niedobrze... i ostatecznie wzięłam 23 najwyżej odeślę i wymienię na większe;-)
 
z tymi butami cholercia to jest najgorsze, bo ubranie jak sie kupi za duze to zawsze mozna rekawy czy nogawki zagiac, a w butach to juz nie bardzo...
 
Ja jak już coś kupuję na allegro, to kilka rzeczy u jednego sprzedawcy, więc z mojego przeliczenia wychodzi taniej. Tym bardziej, że mieszkam w małej miejscowości i muszę taki tak doliczyć kasę na paliwo :) No i obecnie czekam na trzy duże paczki:-p
 
reklama
Jeszcze z tydzień musze wytrzymać, a potem to kurierzy będą się w drzwiach mijali bo oprócz paru ciuszków mamy na razie tylko jeden ręczniczek i buteleczkę :) Ależ się nie mogę doczekać tego zakupowego szału :)
 
Do góry