reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

aha czyli mowicie, ze lepiej zamiast usztywnianego cos miekszego? Ja te kocyki tez obserwuje z mysla o wozeczku i nosidelku, a ten usztywniajacy sprzet do spania bardzo mnie zaciekawil. Ile to kosztuje?
 
reklama
Ostatnio widziałam w tesco te opatulacze dla dzieci wygladało jak ręczniki takie cieniutkie ale na fotce to dzieciak wygladał w tym taki skrepowany jak w kokonie .Ja tez nigdy nie uzywałam zadnych rożków ani nic z tych rzeczy w szpitalu tez odrazu to zdejmowałam bo miałam wrazenie ze nie czuje dziecka tylko taka sztywna paczuszka ,a faktycznie mozna tez owinąć w kocyk bez tych dodatkowych sprzętów tym bardziejze to maj .
 
ja mam rożek usztywniany i miękki- dlaczego dwa? bo sztywny był w zestawie z pościelą, a miękki kupiłam wczesniej i zapomniałam o nim:-D do tego dwa kocyki-raczej do wózka planuję, chociaż pościel do wózka też kupiłam.
Do szpitala radzili zabrać rożek i kocyk i spróbować w którym będzie lepiej.
 
ja też mam 2 miękki i sztywny ..
miękki miałam w gratisie z wózkiem
a sztywny w gratisie z pościelą:-D
i nie uzyłam prawie wcale żadnego:-p
czasem po kapiólce do cyca.. fajnie jak dziecko takie otulone w cieplusi rożek...

 
Ja przy Mai mialam dwa rozki. Na poczatku jeden, ale w pierwszy dzien jakos przy przebieraniu pobrudzil sie kupka haha i polecialam po drugi. Przydaly sie oba. Potem je komus pozyczylam i ... zniknely w niewyjasnionych okolicznosciach.
Teraz kupilam jeden usztywniany, ale to o usztywnianie mozna wyciagnac wiec zobaczymy. Kupujac rozek myslalam tez o tym, ze Majunia bedzie mogla sobie siostrzyczke potrzymac, bede spokojniejsza jak mala bedzie w rozku.

Pisalyscie ostatnio o majtkach jednorazowych do szpitala, ze czasem sa male stosunkowo do rozmiaru. Ostatnio postanowilam je przymierzyc i moja corcia sie smiala, ze sexi to one nie sa ;-)
 
Ostatnia edycja:
paula wiesz powiem Ci ze drogie troszkę te pieluszki Twoje...
ja kupowałam tez kolorowe i brałam 10 sztuk .. i od sztuki płaciłam 1,20 zł ...
to było 2 lata temu .. to teraz 23zł za 6 szt to mi się wydaje drogo...

aaa jak wy mówicie o rożku usztywnianym z czymś wyjmowamnym to ja takiego nie mam..
mam po prostu taki sztywniejszy ale zwykły:-p
 
reklama
dziewczyny
kupujecie podusię do wózka ?
jeżeli tak to jaką ? a może klin jest ok ?
doradźcie coś ! :-)

ja nic nie miałam i nie kupuję..
znaczy miałam taka płaską jakbyś cienki kocyk polarowy ubrała w poszewkę..
ale ogólnie małe dzieci nie powinny spać na podusi...

więc jest zbędna... :tak:
moja do dziś dzień nie śpi na poduszcze;-)
 
Do góry