reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
zanka powiem ci, że sami zastanawiamy sie nad kupnem takiej wanienki , moim zdaniem jest funkcjonalna i pomocna przy maluchu, nie mam coprawda doświadczenia, ale uważam , ze to dobry pomysł. :)

mandrzejczuk fajny, jasniutki wózeczek, kurcze jak kupimy nasz, to pewnie będę nim jeżdzić po mieszkaniu i się wczuwac w rolę ;)

adiaps jak dla mnie ten ciemniejszy kolor, bardziej funkcjonalny, ale ja w ogóle wolę ciemne kolory, sama zastanawiam sie czy nie wziąć wózka z serii "black" ;)
 
jaipur a masz może jakies rozeznanie w quinny, może "przymierzałaś" jakiś w sklepie? ja narazie jestem w stanie powiedziec tylko, że mi sie podobają i że piszą, że jest lekki, nic więcej
wielkiego rozeznania nie mam- obmacałam w sklepie- jakościowo b.dobry, lekki i zwrotny.

Futrzaczku, mi się nie widzą duże koła, ale wiesz- nie mam przecież praktyki ,nie wiem jakie mi odpowiadają w używaniu, okaże się w praniu.Poleciałam na niego z wyglądu:-D

paula kolor zwie się sahara
 

Załączniki

  • Concord_NeoMobilityIon_Sahara_front.jpg
    Concord_NeoMobilityIon_Sahara_front.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
zanka - ja kupiłam taką wanienkę, co prawda nie oryginalna ONDĘ, bo za droga dla mnie, ale firmy bodajże Baby Ono Komfort, czy jakoś tak. Bardzo nam się podoba, mam nadzieję, że sie sprawdzi. Termometr jest tak przymocowany, że pewnie po jakimś czasie odpadnie, ale to mnie nie zraża, bo przecież łatwo sprawdzić temperaturę wody. Dla mnie wygodą będzie położyć dziecko, wyprostować się i sięgnąć ewentualnie po jakiś kosmetyk. Przede wszystkim mniej będę sie bała sama kapać i tym sie kierowałam. A i korek ułatwi życie, bo nie trzeba dźwigać wanienki.

Co do wózków - wszystkie ładne i cieszcie się, że juz macie to za sobą...

Ja głównie kieruję sie wagą, pompowanymi, skrętnymi kołami i dużą gondolą (chcę, żeby mała jak najdłużej w niej jeździła) i raczej jestem zdecydowana na Jedo fryline (14,4kg z gondolą), tylko nie wiem jaki kolor, bo jeszcze na stronie nie mają nowej kolorystyki!!! I zaczyna mnie to martwić, bo sprzedawca mówił, że trzeba czekać 4-6 tygodni, a 5 maj coraz bliżej... (bo wolimy kupić w sklepie niż na allegro - różnica w cenie to max 100 zł, a w razie co nie trzeba się przejmować gwarancją).
 
Widzę, że na tapecie wózki :-) Nam dziś przywieźli od siostry A. dwa wózki jeden 2 w 1 rudo-żółty, a drugi spacerówka o taka tylko że zielona PEG-PEREGO PLIKO P3 (1495224446) - Aukcje internetowe Allegro - córeczka ich jeździłam w nim tylko pól roku, wózeczki nie zniszczone i fajne, więc szkoda było kasę wydawać . Powoli "rozbieramy" wózki ze wszystkiego i do praleczki :-) Też sobie pojeździłam hehhe :-D fajnie się prowadzą, a spacerówka to tak szybciutko się składa, że szok :-)

A zapomniałam jeszcze dostaliśmy fotelik i świetny śpiworek do wózka na zimę :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja wózka nie mam i na razie o nim nie myślę, teraz u mnie na tapecie jest łóżeczko. A wanienkę mam zwykłą najzwyklejszą.
 
Zanka ja bym się nie zdecydowała na profilowaną wanienkę bo wydaje mi się że i tak bym miała strach położyć dziecko na tym stelażu i tak bym trzymała i tak, wiec nie ma sensu, a poza tym posłuży bardzo krótko bo jak dziecko będzie samo już hulało -siedziało czy nawet leżało na brzuszku to potrzebna jest wannienka płaska (chyba że ona ma wyciągany ten stelaż?) ale oczywiście to tylko spostrzeżenia i decyzja należy do Ciebie ;-) my mamy najzwyklejszą w świecie wanienkę i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, najpierw stawiałam ją na stelażu a od kiedy Milena siedzi to wanienka jest w normalnej wannie i tam mała urzęduje

co do wóziów to wszystkie super oby tylko nam się sprawowały dobrze bo w maju już ruszamy nimi w drogę:-D
 
Julisia - ta wanienka jest wyprofilowana zarówno do dziecka leżącego, jak i do siedzącego. Pewnie, że nie zostawię i tak dziecka samego w wanience, ale nie muszę się tak mocno nachylać. Dobrze, że jest taki duży wybór wszystkiego na rynku - każdy znajdzie coś dla siebie ;-)
 
mandrzejczuk - Fajny ten wozek ,taki podobny nawet do tego co ja chce , jesli chodzi o styl :]
Ja tez bede zamawiac go w tym miesiacu, juz sie doczekac nie moge ,bede nim jezdzic po calym mieszkaniu i balkonie hehe XD
Taki chce - czarny - kola pompowanie wezme
Onlineshop
 
reklama
Ja na razie mam tylko dylemat z kołami - piankowe czy pompowane. Podobno pompowane lepsze (ktoś wie dlaczego?), ale się można zajechać z dętkami bo się dziurawią. Z drugiej strony piankowe się nie dziurawią ale pewnie mają inne minusy. I bądź tu mądry człowieku...
pompowane lepsze.. lepiej się je prowadzi no i się nie zdzierają..i nie rzuca tak wózkiem
są nieco cięzsze od tamtych ale nie dają tego odczuć podczas jazdy wrecz odwrotnie się zdaje;-):tak:
teeq ,zanka ,jaipur , karolka fajne wózki:tak:
ale się was z tymi wózkami posypało...
mandrzejczuk ciesze się że Ci się udało złożyć wózek.. sorki ze tak późno odpisywałam ale jak sama widzisz dzisiaj byłam niedostępna:zawstydzona/y:
no i fotka super.. haha ja mam z kotkiem:-p
oczywiście ja jako posiadaczka TAKO pisze że wózek masz rewelacyjny:-D
adiaps ja wybrałabym fiolet

polecam wam jeszcze wózek podobny do tako..
jest również super teraz mi się dopiero o nim przypomniało , znajoma go miała i również chwali sobie:tak:
nazwa to Q12
http://allegro.pl/maked-q12-gleboki-spacerowy-wozek-wielofunkcyjny-i1466933642.html

dziewczyny
a co sądzicie o wanienkach profilowanych ?????
Ta, która mi się podoba, ma profil dla niemowlaka a z drugiej strony jest miejsce jak już maluszek będzie sobie potrafił siedzieć :-)
zobaczcie:
Zobacz załącznik 335328

co o niej sądzicie ?????
zanka ja jestem za zwykłymi niprofilowanymi wanienkami,,, po 1 lepiej mi się dziecko na ręce trzyma i myje to zajmuje chwilę .. a po 2 np masz miejsce do siedzenia dla starszaka..
ale moja mała np lubi sobie na brzuszku poleżeć w wannie.. i co?? tu już tak się nie da..
ale zdecydować musisz niestety sama...;-)
 
Do góry