reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Hey !
:tak:

Przepraszam, że przerywam :-) Jestem majową mamą 2010 :-) I Zwracam się do Was z pytaniem : czy któraś z Pań nie chciałaby kupić ciuszków dla chłopca? Mam całe multum po moim synku : bodziaki, koszulki, spodnie, spodenki, czapeczki itd itp. Są to ubranka używane wyłącznie przez synka i są w stanie bardzo dobrym. Życzę zdrówka i łatwego rozwiązania :-)
 
TUTAJ SĄ ZDJĘCIA UBRANEK ImageShack Album - 38 images

NR. ZDJ. / CENA ZA SZTUKĘ
1 / 3 ZŁ SZT.
2 / 3
3 / 3
4 / 3
5 / 3
6 / 3
7 / 3
8/ 3
9 / 2
10 / 2
11 / 3
12 / 3
13 /2
14 /2
15 /2
16/ 5
17/8
18/4
19/4
20/6
21/10
22/15
23/3
24/2
25/2
26/6
27/10
28/4
29/8
30/5
31/3
32/2
33/5
34/5
35/7
36/4
37/3
38/3

Przy większych ilościach zniżki i gratisy :)
np. rożek lub grzechotka, skarpeteczki :-)

Wszelkie info na pw lub ewelinagorska0@op.pl
 
Ostatnia edycja:
u mnie dziś rozwiązała się kwestia wozka, bo okazalo sie, że moja siostra ma jeszcze po młodej. troszkę jestem rozczarowana,że nie kupimy nowego, bo mamy wybrany juz taki ładny i cudny, ale to jednak 2 tysie do przodu więc chyba nie ma sie nad czym zastanawiać. z drugiej strony teściowa rzekomo miała nam zapłacić za jego zakup, ale z nią to nic nie wiadomo... więc chyba lepiej brac skoro dają :)
 
u nas teściowa własnie kupowała wózio..
ja wybierałam oczywiście...

nie mówię że nie jestem zadowolona z wyboru bo bardzo jestem na tak ... ale spodobał mi się inny wózek nowy model (wtedy takiego nie było) a mój mąż nie każe mi tego sprzedać:wściekła/y: bo mówi że to prezent
 
reklama
hmmm to dobra teściowa, że faktycznie kupiła... moja dużo gada- owszem, ale od gadania do czynów dłuuuuga droga ;/ problem z tym wózkiem od siory jest taki, że właśnie stwierdziłam, że mi sie nie podoba za bardzo... M mówi z kolei , że nawet jeśli nie jest śliczny, to warto z niego skorzystać i już nie wiem. wiadomo, że chcialoby sie widzieć swoje maleństwo w czymś co nam się podoba...tylko czy faktycznie warto upierać się na wydatki, które nie są konieczne?
 
Do góry