reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

melia śliczne bodziaki..

dziewczyny nie szalejcie za bardzo z tymi długimi rękawami , bo jak będzie tak upalne lato w pl jak w tym roku to połowy nie założycie bo nawet mimo że dziecko małe to będzie mu za gorąco
 
reklama
melia śliczne bodziaki..

dziewczyny nie szalejcie za bardzo z tymi długimi rękawami , bo jak będzie tak upalne lato w pl jak w tym roku to połowy nie założycie bo nawet mimo że dziecko małe to będzie mu za gorąco

zgadzam się z tobą, kupiliśmy na wszelki wypadek kilka bodziaków na długi rękawek ale skupiamy się raczej na krótkich. a jak będzie chłodno to zawsze można założyć lekki sweterek
 
Ja to się zastanawiam jaki maj będzie, bo ostatnio to jeszcze w płaszczu chodziłam:( Zawsze moje urodziny kojarzyłam sobie ze słońcem a ostatnie były zimne
 
dziewuszki a na jakich rozmiarach się skupiacie? bo mi te 62, które kupuje jakieś duże się wydają...

ania bardzo ładna wyprawka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny jakie słodkie ciuszki.
bra ja kupiłam po kilka rzeczy 56, ale reszta 62, mi też się duże wydają ale mam przeczucie że mała po tacie będzie wysoka.
 
Do góry