reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
U mnie znów doszły bóle okresowe :( w ciąży 3 lata temu tak samo się męczyłam. Któraś z was miała i coś brała na to, czy tylko nospa?

Lekarz dopiero na początek października, także nawet nospy nie próbuje 🙈
A co do wagi. Ja przytyłam w ciąży 25 kg, a po 6 miesiącach karmienia zeszłam do 47, także teraz liczę na mniejsze wachania 😂

U mnie w pierwszej ciąży ból brzucha był razem z plamieniami więc lekarz zapisał mi luteinę, później duphaston. A nie masz możliwości skontaktować się telefonicznie/na czacie/wysłać maila do lekarza lub położnej?
 
U mnie znów doszły bóle okresowe :( w ciąży 3 lata temu tak samo się męczyłam. Któraś z was miała i coś brała na to, czy tylko nospa?

Lekarz dopiero na początek października, także nawet nospy nie próbuje 🙈
A co do wagi. Ja przytyłam w ciąży 25 kg, a po 6 miesiącach karmienia zeszłam do 47, także teraz liczę na mniejsze wachania 😂
W ciazy nie powinno się brać nospy, chociaż ciągle lekarze ją przepisują :(
 
U mnie w pierwszej ciąży ból brzucha był razem z plamieniami więc lekarz zapisał mi luteinę, później duphaston. A nie masz możliwości skontaktować się telefonicznie/na czacie/wysłać maila do lekarza lub położnej?
Niestety nie bardzo, mogę spróbować chat z Medicovera ale raczej nic nowego mi nie powiedzą. Plamien nie mam wcale, i w poprzedniej ciąży tak samo się meczylam
 
A w jakim wieku masz dzieci ? 😉
Ja szczerze mówiąc nie chciałam już dzieci,no może jak mała będzie mieć 3-4lata. Jest trochę ciężko,bo mąż pracuje na delegacji ,nie ma go 3tyg w miesiącu 🤷 Rodzice są starsi,nie pomogą specjalnie. Ciążę pierwsza miałam raczej problemowa niż bez ,mała miała kolki,różne przypadłości i trochę średnio wspominam ostatnio dwa lata 🙄 Bardzo długo badałam anty wcześniej (8lat) zaraz po odstawieniu zaszłam,chciałam dać organizmowi czas na regenerację po tym wszystkim no to dałam 🫣🙈
Mam dwie córcię 10 i prawie 9lat. Moje pierwsze dziecko jak się urodziło to było bardzo wymagające, miało kolki. Jak okazało się ze będzie drugie to już sobie to wyobrażałam a było zupełnie inaczej. Drugie dziecko było bardzo grzeczne.
 
Niestety nie bardzo, mogę spróbować chat z Medicovera ale raczej nic nowego mi nie powiedzą. Plamien nie mam wcale, i w poprzedniej ciąży tak samo się meczylam
Ja i tak bym zapytała, a może Cię zaskoczą? Kiedyś można było paracetamol w ciąży, nie wiem jakie są aktualne zalecenia...
 
Do góry