reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Ty to celujesz chyba w początki miesiąca 😜

Ja uważam że taka różnica około dwa lata jest super, mam przynajmniej taką nadzieję 😂 moje dziecko jest dość żywiołowe więc jak drugie będzie takie samo i w dodatku byk po tacie to ja sobie powodzenia życzę 😂

Ja też w poprzedniej na początku miałam odrzut od kawy, ale tylko na miesiąc

Ja w pierwszej ciąży przytyłam aż 20 kg. Po 10 miesiącach wróciłam do swojej wagi 52 kg. Mam jednak nadzieję, że tym razem trochę mniej mimo wszystko przybiorę 😂
No Stefek 01.03, Kordian 01.04... coś w tym jest😉 01.05.25 mamy 10tą rocznicę ślubu, może się wystrzelimy. Miała być Praga, a będzie porodówka 🤣
A byki to fajne chłopaki. Nasz najstarszy to byczek i to jest taki typ, że hm...łatwo go lubić 😊 może nie jestem zbyt obiektywna jako mama, ale zauważyłam, że w klasie też jest lubiany, więc chyba faktycznie taki jest 🙂 Zresztą pewnie wiesz, skoro masz już byczka w domu😉

A poza tym takie chudzinki jak Ty nawet powinny trochę więcej przybrać, więc jeśli to znów będzie ok. 20 kg to nie powinnaś się martwić 😉
 
reklama
Hej :) też do was dołączę od lat podczytuję wątki na forum i tak czekałam aż będę mogła dołączyć :)

Dzieci brak :) 3 ciąża :)

Termin mi wypada 18 Maja

Jako że mieszkam za granicą jeszcze nie mogę się umówić do ginekologa - muszę poczekać do 6 tygodnia :)

Badań bety tym bardziej (w UK trudno z laboratorium prywatnym)

Więc zostaje mi czekanie i nie nastawianie się :)

Z objawów ból piersi.

Dziś zauważyłam lekki brązowawy śluz ale ustał i lekki ból jajnika ale pojawia się i znika :)

I trzymam kciuki za was :)
 
No Stefek 01.03, Kordian 01.04... coś w tym jest😉 01.05.25 mamy 10tą rocznicę ślubu, może się wystrzelimy. Miała być Praga, a będzie porodówka 🤣
A byki to fajne chłopaki. Nasz najstarszy to byczek i to jest taki typ, że hm...łatwo go lubić 😊 może nie jestem zbyt obiektywna jako mama, ale zauważyłam, że w klasie też jest lubiany, więc chyba faktycznie taki jest 🙂 Zresztą pewnie wiesz, skoro masz już byczka w domu😉

A poza tym takie chudzinki jak Ty nawet powinny trochę więcej przybrać, więc jeśli to znów będzie ok. 20 kg to nie powinnaś się martwić 😉
ja absolutnie nie mowie że nie jest lubiany tylko że to uparte takie są jak nie wiem 🙈

Co do wagi to plus jest taki że nikt mi nie wierzył że tyle przytyłam bo też nie było po mnie tego aż tyle widać. Chociaż jak ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcie z baby shower to stwierdzam inaczej chyba 😂 chociaż czułam się świetnie i też mi się wtedy nie chciało wierzyć w aż tyle na plusie
 
Hej :) też do was dołączę od lat podczytuję wątki na forum i tak czekałam aż będę mogła dołączyć :)

Dzieci brak :) 3 ciąża :)

Termin mi wypada 18 Maja

Jako że mieszkam za granicą jeszcze nie mogę się umówić do ginekologa - muszę poczekać do 6 tygodnia :)

Badań bety tym bardziej (w UK trudno z laboratorium prywatnym)

Więc zostaje mi czekanie i nie nastawianie się :)

Z objawów ból piersi.

Dziś zauważyłam lekki brązowawy śluz ale ustał i lekki ból jajnika ale pojawia się i znika :)

I trzymam kciuki za was :)
Cześć😊 trzymam kciuki za to by tym razem wszystko było w porządku✊🏼
 
Tu nie ma co podziwiac,specjalnie tego nie zrobiłam 🙈 No ale bywa,taka to już niespodzianke mam i jakoś będę musiała dać radę 🤷
Napewno dasz radę chodź odrazu powiem będzie ciężko na początku. Między moimi dziewczynkami jest dokładnie 18 miesięcy różnicy początki były bardzo trudne ale ich relacja wynagradza dużo. Teraz bardziej się boje ze będzie spora różnica wieku.
 
Napewno dasz radę chodź odrazu powiem będzie ciężko na początku. Między moimi dziewczynkami jest dokładnie 18 miesięcy różnicy początki były bardzo trudne ale ich relacja wynagradza dużo. Teraz bardziej się boje ze będzie spora różnica wieku.
A w jakim wieku masz dzieci ? 😉
Ja szczerze mówiąc nie chciałam już dzieci,no może jak mała będzie mieć 3-4lata. Jest trochę ciężko,bo mąż pracuje na delegacji ,nie ma go 3tyg w miesiącu 🤷 Rodzice są starsi,nie pomogą specjalnie. Ciążę pierwsza miałam raczej problemowa niż bez ,mała miała kolki,różne przypadłości i trochę średnio wspominam ostatnio dwa lata 🙄 Bardzo długo badałam anty wcześniej (8lat) zaraz po odstawieniu zaszłam,chciałam dać organizmowi czas na regenerację po tym wszystkim no to dałam 🫣🙈
 
Mam to samo. Do tej pory zawsze rano i na start pracy kawa a teraz jak czuje zapach to mnie mdli.
Ja rano wstaje i pierwsze co robię, to podłączam się do kubka z kawą. Piję bardzo słabą, żeby dopuszczalną dawkę kofeiny (karmię lub jestem w ciąży od marca 2021 😜) rozbić na 5-6 kubków 😆
Miałam tylko przerwę przy zaostrzeniu zespołu jelita drażliwego i radośnie wróciłam do kawy po dwóch miesiącach.
Przy dwóch maluchach poniżej 3 lat bez kawy jestem na zoombie.
No a teraz mi śmierdzi 🙄
 
reklama
U mnie znów doszły bóle okresowe :( w ciąży 3 lata temu tak samo się męczyłam. Któraś z was miała i coś brała na to, czy tylko nospa?

Lekarz dopiero na początek października, także nawet nospy nie próbuje 🙈
A co do wagi. Ja przytyłam w ciąży 25 kg, a po 6 miesiącach karmienia zeszłam do 47, także teraz liczę na mniejsze wachania 😂
 
Do góry