reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Ja pracowałam do dnia przed porodem. Było ciężko, ale nie miałam wyjścia - pracowałam na swojej działalności. W drugiej ciąży niestety już nie dałam rady z uwagi na ogromny problem ze snem i omdleniami.
Ja też na działalności, skończyłam w piątek, na środę miałam termin cc ;)
 
reklama
Jakie masz wskazania?
Mam wadę kolagenową, która sprawia, że mój kolagen się nie kurczy prawidłowo. I czynność skurczowa macicy przy porodzie jest nieprawidłowa. Dodatkowo mam przez to bardzo wysoką giętkość, ruchomość i bardzo słabą stabilność stawów i kręgosłupa i gdyby doszło do parcia to miałabym ogromne ryzyko licznych zwichnięć kręgosłupa i bioder. No ale i tak nie dojdzie, bo cały wcześniejszy proces się nie odbędzie prawidłowo...
 
Do góry