reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Ja marzyłam o porodzie naturalnym do wody, ale niestety mam bezwzględne wskazania do cc.
Też mi się taki marzył... 😊 Później marzenia okroilam do porodu w pozycji wertykalnej, ale przy 8cm rozwarcia dostałam tak silnych skurczy partych, że położna kazała mi położyć się na plecy i tak już urodziłam.
Przy ostatnim porodzie, po 3 dniach skurczy miałam tylko takie marzenie żeby po prostu urodzić 🤣
 
reklama
Hej dziewczyny. Trochę Was nadrobiłam,ostatnio dużo do zrobienia i mało czasu. Młoda śpi jak zając pod miedzą ciągle wybudza się z płaczem i chce spać z nami 🙄 Wczoraj byłam na badaniach tarczycowych,wszystkie w normie 👌 Tsh - 2. Dzisiaj wizyta u nowej Endo,zdecydowałam się prywatnie tym razem.
Wczoraj mnie bolał trochę jajnik i ogólnie strasznie mi ciężko na żołądku co bym nie zjadła,czy sałatka czy cos ciężkiego to i tak się czuję pełna i ciężka. Czerpe czas do końca tyg,bo mąż znowu wraca na delegacje i zostanę sama z córką na 3tyg.
 
To malutko... Z tego co kojarzę, tam jest górna granica określona, im niżej tym chyba lepiej co?
Nie do końca. wynik 56 po 2 godzinach może oznaczać hipoglikemię reaktywną i tu warto się temu przyjrzeć, ale pewnie dopiero po ciąży.
Cukrzycy ciążowej przy takich wynikach się nie diagnozuje.
@1188 czułaś objawy hipoglikemii?
 
Ja rozmawiałam z mamą w momencie gdy czekałam na wynik więc odrazu poinformowałam ją o pozytywnym i automatycznie tatę :D pierwsze wnuk/wnuczka i pierwsza pra od strony taty :D jak tata zobaczył pierwsze usg to łzy w oczach xD więc czekam do następnego USG i najbliższej rodzinie powiemy (tylko moja najbliższa rodzina to około 60 osób 😂 - mama ma 8 rodzeństwa, tata 3 i wszyscy się razem trzymamy z kuzynami etc)
zazdroszczę tak dużej rodziny i że się wszyscy razem trzymacie i wspieracie ☺️☺️
 
U nas wie już sporo osób, nasze rodzeństwo, moja najbliższa przyjaciółka i trochę koleżanek z pracy. Oboje nie mamy już rodziców, ale za to bardzo fajny kontakt z rodzeństwem, co strasznie doceniam🙂
 
Dziewczyny. Nie wiem gdzie mogłabym się podpytać. Nie ma jeszcze żadnych grup na czerwiec, więc może Wy mi pomożecie. OWU miałam 14.09 planowany @ na 29.09, ale od 25.09 mam mdłości. Piersi mega tkliwe, do tego żyły się na nich pojawiły. Test dzisiaj wyszedł negatywny. Nie wiem czy ja sobie coś wmawiam czy to może być ciąża? Jeśli nie na temat to bardzo przepraszam…
 
Dziewczyny. Nie wiem gdzie mogłabym się podpytać. Nie ma jeszcze żadnych grup na czerwiec, więc może Wy mi pomożecie. OWU miałam 14.09 planowany @ na 29.09, ale od 25.09 mam mdłości. Piersi mega tkliwe, do tego żyły się na nich pojawiły. Test dzisiaj wyszedł negatywny. Nie wiem czy ja sobie coś wmawiam czy to może być ciąża? Jeśli nie na temat to bardzo przepraszam…
Może warto skoczyć na bete I wiedzieć na 100%😁
 
reklama
Hejka. Odnośnie bety to mam wyniki z wczoraj i przyrost w normie! Pierwszy raz zobaczyłam prawidłowy przyrost bety❤️❤️ Od razu humor na week będzie lepszy🥰🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20240925_075340_Drive.jpg
    Screenshot_20240925_075340_Drive.jpg
    461,1 KB · Wyświetleń: 37
  • Screenshot_20240927_075756_Chrome.jpg
    Screenshot_20240927_075756_Chrome.jpg
    241,8 KB · Wyświetleń: 41
  • Screenshot_20240927_075841_Drive.jpg
    Screenshot_20240927_075841_Drive.jpg
    457,8 KB · Wyświetleń: 40
Do góry