reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

no no ja tez 3 kromki ;-)

WYCHODZIMY!!
Mąż z córka już przyjechali ale wysłałam ich jeszcze na lody i po osłonki medeli bo czekamy na książeczkę - podobno do 13 .....
maz mial naszykowane torby dla mnie i dla Karola - jemu wziął skoro kazalam a tam - 2 kocyki, spodenki, kurtka i czapka (wczoraj sprawdził ze spiochy sa.....te polspiochy to dla niego to) a o mojej zapomniał... za dużo mu smsow wysłałam...
Karol wraca w uzywanych, lekko brudnych śpiochach!! a ja w brudnych dresach i bluzce ciazowej... w crocsach
nic to - byle do domu

a jeszcze wokół otoczki mojej super piersi zrobił sie wielkie, czerwone plamy...
Karlik , super !!!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Panny nie mam przy sobie i może dopiero po poniedziałku się uda.
Chodzę na telefon na karmienie, jsk się obudzi.

Przez pierwsze 20godzin to spała i jadła, co 3h, jak tam mają ustalone.
Od wczoraj od 22 zwariowała. ;P
Śpi po 5-6h, je po 2-3 godziny.
I owszem, czasem sobie dydoli i podsypia, ale obie piersi zasuwa po dwa razy, aż są płaskie. ;P
Boję się nawału, bo już mi się pompują w umownych godzinach bufetowania.
:D

Na razie ciągle jest naświetlana.
Oby jak najszybciej do domu, gdzie nawet jedzenie lepsze. ;)
 
To po dwugodzinnym bufecie.

1496505505-aaaaaa.jpeg


I udało mi się wyczaić, że delikatne głaskanie palcem po główce powoduje totalny odlot. ;)
 
@Karlik dobrze, że w ogóle masz się w co ubrać i nie oddałaś mu rzeczy, w których przyjechałaś do szpitala. :)


W sumie tyle ktoś Cię widział, co zajął spacer do samochodu. :]

Super, że już nowy rozdział! :)
 
Śliczna panieneczka Waraai!! Gratki jeszcze raz! A jak Ty się czujesz z tym, że malutka nie jest z Tobą cały czas?
Karlik- fantastycznie, że już w domku! To teraz cieszcie się sobą!
My dzisiaj cały dzień na festynie szkolnym- młoda prawie non stop na rękach, prawie w ogóle nie spała dzisiaj. A teraz wybieramy się do kościoła- ciekawe czy panna zdecyduje się jednak na drzemkę...
 
Karlik narazie mam skierowanie do szpitala do Katowic zobaczymy co mi powiedzą jedynie małego mi szkoda że zostanie sam z babcią bo bardzo płacze jak mnie nie ma ale co zrobić byłam w górniczym szpitalu w Sosnowcu i mnie odeslali z kwitkiem i znowu usg i mój naczyniowiec stwierdził że lepiej usunąć ta zyly bo nie ładnie to wygląda zobaczymy w pon co dalej
 
reklama
1496549922-aaaaaa.jpeg

Witam dziewczyny [emoji3]
Mi ogólne brak czasu doskwiera [emoji58] staram się czytać na bieżąco, przeważnie jak ściągam mleko [emoji16] tak miałam cyce zmasakrowane ale już lepiej. Małą czasami się zaksztusi - nienawidzę tego [emoji34][emoji35][emoji51] [emoji36]

Postaram się bardziej ogarnąć i być tu z wami w kontakcie [emoji3][emoji16][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry