reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Karlik jupi!!!
@waraai wytrzymaj jako,niech ją szybko naświetlaja i dają do Ciebie! Cudna! Jak Młody? Pozbył się gorączki?

Miał kilkugodzinną. ;)
Pewnie, jak napisała @Karlik - z emocji. :p

Dajemy radę.
Dzwonią, jak tylko się obudzi. Muszę podejść tylko 15metrów. Tęskno, owszem, ale odsypiam między karmieniami.
Mam nadzieję, że w środę uda się do domu. :)
 
reklama
Druga doba, a już jestem, jak Pamela Andreson. ;P

Będę musiała nowe staniki do karmienia ogarnąć, bo jeszcze mi piersi urosną.
Te, co sobie przyszykowałam, czyli 75E, tak umownie mnie mieszczą. ;P
 
Druga doba, a już jestem, jak Pamela Andreson. ;P

Będę musiała nowe staniki do karmienia ogarnąć, bo jeszcze mi piersi urosną.
Te, co sobie przyszykowałam, czyli 75E, tak umownie mnie mieszczą. ;P
Hurra!! Moje dystrybutory rozmiar 75F będą mieć towarzystwo :)

@DaWo bobas do schrupania!! Brakiem czasu się nie martw, my tu wszystkie mamy tak samo :D Jak się da to pisz!! Masz Maltan na cyce?
 
@waraai ja sobie zamowilam przez net biustonisz 75G i jak przyszedl to mowie 'ozeszku, jakie namioty! Dwa cycki mi sie przeciez w jedna miseczke zmieszcza'. Tia.. Odwołuję ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam jak tam majowe mamy [emoji12]. Po ilości wpisów widać że już ciężko złapać chwilę na wpisy.
My się powoli ogarniamy z tematem i dziś nawet zaliczyłam z 8 km spaceru [emoji12]. Może nie dużo ale dopiero w piątek szwy zdjęte miałam.
Na wadze -10 ale brzuchol jeszcze jest. Średnio zmniejsza się o 2 cm dziennie w obwodzie.
Niestety muszę dietować bo każda odchylka od lekkiego jedzenia kończy się bólem brzuszka u malutkiego. Truskawki niestety poszły w niepamięć.
Noce przesypiamy ładnie z dwoma pobudkami na karmienie. Raz dostaje cyce a raz butelkę z mlekiem cycowym albo mm.
Mąż czuł się niespelniony jako tata nie mogąc karmić butla i przytulać [emoji16][emoji7] . Więc ma swoją butle i karmi jak może [emoji12].

1496586891-aaaaaa.jpeg

PS. Żółty jest od koloru wózka. Nie, nie ma żoltaczki [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waraai- sliczna, taka delikatna, szczuplutka jak Ty. Pięknie. Moje staniki do karmienia też okazały się za małe ( a kupowałam 70F - normalnie noszę D) :-( Może jeszcze się unormuje. Czekam az brodawki będa mniej wrażliwe bo na razie okropnie jest. Mąż mówi, że wyglądam jakbym "jechała na długich" ;-)

Mnie Maltan nie pomaga :-(

Mąż mi kupił osłonki medeli na brodawki, które okazały się byc do karmienia i lewą piersią od wczoraj karmię przez to i już brodawka wygląda lepiej. I mniej boli przy karmieniu. Jedną je normalnie a jedną przez to i jest git.

My wczoraj przystosowywaliśmy sie do zycia w rodzinie :-) Wieczór spędzony przy cycu - co godzine po 30-40 minut. Efekt taki że moja lewa pierś wybucha - mam nawał, wczoraj przerabiałam jakiś mini stan zapalny chyba bo pierś do połowy była czerwona ( ale nie twarda i nie gorąca). Schodzi po liściach kapusty :-) W nocy 4 godziny snu po takim żarciu aż musiałam go na własne żądanie przystawiać bo myślałam, że wybuchnę. Za to po ostatnim nocnym karmieniu wstaliśmy o 7;30.
Za nami dzisiaj 4 godzinny spacer z karmieniem publicznym w knajpie na dworze :-)

Generalnie jeszcze tak dużo jedzącego dziecka nie miałam :-)

Jeny - jak dobrze w domu !! Córka mi urosła jakoś - jak nastolatka wyglada ;-) a jak wróci znad morza moja prawie 6cio latka to juz będziemy w komplecie. Cudnie jest!! Doczekałam się kwiatów i mega mega prezentu od domowników aż jestem w szoku, że 3 dziecko zrobiło na nich takie wrazenie - he he a może to efekt szczęśliwego taty SYNA ;-)))

Dziewczyny czy w USC wymagają jakiegoś specjalnego dokumentu o urodzeniu czy wystarczy wypis ze szpitala/książeczka zdrowia? Bo ja nic szczególnego nie dostałam.
 
Moje piersi też błagają o litość. :)
Tym bardziej, że nie mam jej przy sobie i nie mogę karmić jakoś sensownie.

W każdym razie.
Jak pokarmu pojawiło Wam się pierdylion, Wasze maluchy też na początku ssąc się krztusiły nową ilością?
 
reklama
Waraai- ja staram się żeby wtedy miał bardziej pod górkę, w sensie wbre grawitacji, nie opuszczam biustu w dół.

W ogóle wczoraj pierwszy raz ściągałam pokarm i odkryłam ze jak się pochyle to ściągnę 80ml po karmieniu a jak siedzę prosto to ze 30ml. Ot o odkryła Amerykę po 8 latach!!

Starszak w szkole- ale jak pięknie wstała jak zobaczyła brata [emoji12]

Lalamido- my podobno w tym tygodniu piszemy te państwowe sprawdziany. DIs polski, w środę mata a w piątek przyroda.

Idę się położyć bo mnie coś w nocy wykończyło



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry