reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej[emoji53] co robicie jak wam się dziecko zaksztusi? Bo moja jak dostaje z butelki to się ksztusi, ale mam tak brodawki pogryzione że jak chwyta to umieram.... nie mam wyjścia. Całą noc miałam ją przy cycu i go doprawia... Dwa dni leczenia w plecy. Dzisiaj bardzo mnie głowa boli . Małą śpi,ja ściągam mleko i tak myślę żeby się nie zaksztusila jak będę jej dawać. Bolą mnie plecy, jak nie tak się okrece to jak mnie sieknie...
Pierwszy dzień jakiejś załamki... Czy rodzące ok 25maja jeszcze się czyszczą?


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zmobilizowalyscie mnie że wkońcu muszę zacząć ściągać mleko bo moja Panna później nie będzie chciała pić z butelki...ale tak wygodnie jak pije z cycusia....;) no ale od dziś zacznę między karmieniem ściągać...zobaczymy jak pójdzie...
Ja od rana sprzatam...zawsze przed weekendem posprzatane a po weekendzie od nowa...dziecko zapisane na półkolonie i trzeba dalej planować wakacje...

DaWo, ze mnie delikatnie ale tak do 3-4 tygodnia cos tam caly czas lecialo.

Karlik, super że juz w domku...teraz wszystko po swojemu sobie ułożycie.

Milego dnia ;)
 
Waraai- ja staram się żeby wtedy miał bardziej pod górkę, w sensie wbre grawitacji, nie opuszczam biustu w dół.

W ogóle wczoraj pierwszy raz ściągałam pokarm i odkryłam ze jak się pochyle to ściągnę 80ml po karmieniu a jak siedzę prosto to ze 30ml. Ot o odkryła Amerykę po 8 latach!!

Starszak w szkole- ale jak pięknie wstała jak zobaczyła brata [emoji12]

Lalamido- my podobno w tym tygodniu piszemy te państwowe sprawdziany. DIs polski, w środę mata a w piątek przyroda.

Idę się położyć bo mnie coś w nocy wykończyło



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas już po testach, ale chyba lepiej że w szpitalu byłam bo jak usłyszałam że jednego dnia im zrobiła polski , matmę, przyrodę i pisały dzieci przez 120 minut to mnie szlak trafił. Jeszcze tego samego dnia doktora Dolitte zaczęli omawiać [emoji37]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spanie w dzień jest dla noworodków!! ja mam miesiąc i jestem niemowlę!! Nie będę spała!
18922207_1473469796008482_8156126696589994227_n.jpg
 
Hej[emoji53] co robicie jak wam się dziecko zaksztusi? Bo moja jak dostaje z butelki to się ksztusi, ale mam tak brodawki pogryzione że jak chwyta to umieram.... nie mam wyjścia. Całą noc miałam ją przy cycu i go doprawia... Dwa dni leczenia w plecy. Dzisiaj bardzo mnie głowa boli . Małą śpi,ja ściągam mleko i tak myślę żeby się nie zaksztusila jak będę jej dawać. Bolą mnie plecy, jak nie tak się okrece to jak mnie sieknie...
Pierwszy dzień jakiejś załamki... Czy rodzące ok 25maja jeszcze się czyszczą?


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
DaWo a może zmiana butli pomoże? Ja mam Lovi i jest ok bo ma tak małą dziurkę że Leoś musi się wysilić żeby poleciało. Karmienie butla trwa tyle samo co cycem czyli ok 15-20 minut.
Ja jeśli chodzi o czyszczenie to mam jakoś ubogo. A wręcz po 7 dniach ustało. Ale po wczorajszym 8km spacerze chyba mi się lekko odblokowalo bo coś tam sobie kapie. Generalnie lecę na wkładkach.
Ale jeśli chodzi o obkurczanie to nie czuję już nic. W szpitalu jak karmiłam to ból był że ho ho a teraz nic nie czuję. Też tak macie ?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DaWo a może zmiana butli pomoże? Ja mam Lovi i jest ok bo ma tak małą dziurkę że Leoś musi się wysilić żeby poleciało. Karmienie butla trwa tyle samo co cycem czyli ok 15-20 minut.
Ja jeśli chodzi o czyszczenie to mam jakoś ubogo. A wręcz po 7 dniach ustało. Ale po wczorajszym 8km spacerze chyba mi się lekko odblokowalo bo coś tam sobie kapie. Generalnie lecę na wkładkach.
Ale jeśli chodzi o obkurczanie to nie czuję już nic. W szpitalu jak karmiłam to ból był że ho ho a teraz nic nie czuję. Też tak macie ?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam lovi, Avent i Canpola szkoda słów. A te nakładki na sutki to jak się kupuje? Jakieś rozmiary są tego? Ma ktoś coś do polecenia?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo za mnie jeszcze leci. Wkladki by nie wystarczyly. Nakladki Medela, a dokladnie muszle laktacyjne. Takie plastiki duze z dziurkami wentylaccyjnymi. Jest jeden rozmiar. Mnie nadal troche boli, ale zdecydowanie mniej.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawo- ja już prawie nie krwawiłam a teraz pojawiło się na nowo, po spacerach szcEgolnie. Taka jakby końcówka okresu, ciemna krew.
Ja tez ciagle walczę z brodawkami ale karmie przez nakładki medali - dużo mniej boli i jest o dużo dużo lepsZa brodawka. Zaraz zapytam położnej czy w ogóle szansa że się zagoi bo jednak ciagle jest mietolona.sprobuj zmienić butelkę/ smoczek. A jak ściągasz to nie ranisz brodawki?
Martussa- mój ma takie przerwy w spaniu ze dwie po godzinie w ciągu dopoludnia. Ale leży sobie i się patrzy- dziś mu Sparta czytała a potem sam leżał a ja Sprzatanie, prysznic itp.
Waraai- napisz mi proszę czemu Malutka jest ciagle osobno? Żółtaczka czy jesCZe ja diagnozują jakoś?

Czekamy na polozna.
Nikt z Was nie odpisał o tym papierze do USC.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ze mnie może nie tyle leci, co co jakiś czas poleci (najbardziej jak się zmęczę np. ponoszę małą długo albo co gorsza- starszaka!), ale ja 15.05. Na codzień wkładki, w nocy np dzisiaj chciałam bez niczego no i mam pościel do zmiany :(
Trochę się dziś martwię bo Wiktorii zaczął krwawić pępek. Dwa tygonie temu odpadł
 
Do góry