reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mam jakiegoś Dr.Max, w kapsułkach twist-off. Tylko witamina D z olejem sojowym.
W poniedziałek mamy wizytę u pediatry. Zapytam o ten Devikap
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj to chyba jakiś pechowy dzień.. Dominika jakby coś w tyłek ukąsiło - syrena cały dzień (tyłek sprawdzałam, nic go nie ugryzło). Nie pomaga cyc, noszenie.. od 4 rano do 13 wył i marudził. Potem padliśmy oboje przytuleni na 2,5 h. Dał się przespacerować przez 2h i znów syrena. Po kąpieli 1h wiszenia na cycu i udało się go uśpić, ale co chwila coś kwęka.. uch... padam na pysk.
Słyszałam, że te problemy z brzuszkiem mogą być od witaminy D. Podobno jest witamina D w roztworze wodnym, która jest łagodniejsza dla brzuszków maluchów, ale jest na receptę.

@Klaudia_i_nikodem - Nikodem wygląda słodko. Dziubek robi identyczny jak mój Dominik. Z tym, że u Dominika to znak, że kupa idzie :D

@Olo32 - ja się przychylam do stwierdzenia Klaudii - mój lubi jak trzęsie. Na krawężnikach staram się uważać, ale kostka brukowa to go uspokaja.
mamaAWR też mamy problem z małym od kilku dni jest nie spokojny tak jakby to bolał brzuszek myśleliśmy że od mieszanki bo to dokarmiamy ja coś mam mało mleka i się nie najada a witaminę D też podajemy kilka dni jak byliśmy w szpitalu to ładnie spał a w domu masakra
 
Moja położna kazała obserwować brzuszek bo witamina D powoduje bóle brzucha. Bo ja Jej sie pytalam czy po witaminie D może wiecej ulewac bo robiłam eksperyment jak daje Oli witamine D to zaczyna ulewac a jak w ciagu dnia nie daje tylko późnym popołudniem to dopiero wtedy zaczyna. Też zapytam o tą witamine co MajaMaj pisze.
 
O to nam nikt o tych bolach brzucha od wit d nie powiedzial. Moze to to meczy Maryske..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem mamusie. Na nic czasu same odwiedziny. Mamy się dobrze tylko mała nie chce cycka jedziemy na laktatorze. Z początku dokarmialam mm bo spuszczalam po 5 ml teraz jedziemy tylko na moim za jednym zamachem spuszczam 90 :) tak rozkrecilo się ładnie ale wiecznie siedzę i spuszczam. Od wtorku jesteśmy w domku. Zoltaczka mija, rana się goi. Szwy mam same rozpuszczalne. Tylko problem z zaparciami u mnie. Dopiero w 5 dobie zrobiłam kupę i to po dwóch czopkach. Jest z tym tragedia tak boli. Biorę żelazo bo mam niedokrwistość.

Waraai gratulacje maluszka :D
 
DSC_0213.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0213.JPG
    DSC_0213.JPG
    745,7 KB · Wyświetleń: 628
Jestem mamusie. Na nic czasu same odwiedziny. Mamy się dobrze tylko mała nie chce cycka jedziemy na laktatorze. Z początku dokarmialam mm bo spuszczalam po 5 ml teraz jedziemy tylko na moim za jednym zamachem spuszczam 90 :) tak rozkrecilo się ładnie ale wiecznie siedzę i spuszczam. Od wtorku jesteśmy w domku. Zoltaczka mija, rana się goi. Szwy mam same rozpuszczalne. Tylko problem z zaparciami u mnie. Dopiero w 5 dobie zrobiłam kupę i to po dwóch czopkach. Jest z tym tragedia tak boli. Biorę żelazo bo mam niedokrwistość.

Waraai gratulacje maluszka :D
Klaudia sliczna <3 ja tez porodzie zwlekalam z 'dwójką' z obawy o szew i pana hemoroida. Chyba dopiero w trzeciej dobie poszlam na dluzej do wc, a w ciazy zazwyczaj 2x dziennie. Koszmar. Zelazo chyba tez nie ulatwia sprawy - ja tez je biore przez te utrate krwi w trakcie porodu.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MilkaKlaudia, super że jesteście. Mała cudowna :)

Ja też nie wiedzialam wcześniej o złej stronie witaminy D bo pamietam ze Stas bral i D i K i nic się nie działo ale co dziecko to człowiek się czegoś nowego uczy. Jutro wypróbuję dać Młodej wcześniej witamine i zobaczę co sie będzie działo a w niedzielę nie dam i wtedy zobaczę czy będzie ok.
 
reklama
Do góry