reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai - gratki!!!
Ja padam na pysk. Mała wstała o 7ej bo ją mega kupa obudziła i nie śpi do teraz. Walka trwa....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olo, jak aż tak ją ta kupa męczy to może przeanalizuj swoją dietę, pewnie coś jej nie pasuje. U nas kupa też zazwyczaj jest widoczna i słyszalna- jęczy, mruczy, ale na razie nie płacze... Za to dzisiaj coś królewnie jedno oczko ropieje, kurna u najstarszego było przetykanie kanalików łzowych i to było tak traumatyczne przeżycie, że szok!!!
Waraai, a na te wyniki nie można czekać wspólnie? Tzn. Cysia z Tobą w pokoju? Teraz dla niej Twoje mleczko jest bardzo, ale to bardzo cenne, ale Ty to na pewno wiesz...
Będę nudna, wiem, ale jak tylko masz możliwość, to wstrzymaj się ze szczepieniami do czasu wyników... Lepiej dmuchać na zimne. Oczywiście lekarze to by walili szoty już po 15 min od urodzenia najchętniej!
Karlik- jak poszedł egzamin córy?
 
Małej dziś nie dostanę.
Z tego wszystkiego nie zapytałam nawet kiedy, bo połowy rzeczy nie rozumiałam nawet. :(

Ogólnie mamy konflikt głównych grup krwi. Ja mam 0, ona ma A.
Ma już żółtaczkę.
Za dużo czerwonych krwinek.
I jest naświetlana.


Karmili ją już dwa razy MM.
Ciągle śpi podobno.
O 14 mam przyjść na karmienie.
 
Olo, jak aż tak ją ta kupa męczy to może przeanalizuj swoją dietę, pewnie coś jej nie pasuje. U nas kupa też zazwyczaj jest widoczna i słyszalna- jęczy, mruczy, ale na razie nie płacze... Za to dzisiaj coś królewnie jedno oczko ropieje, kurna u najstarszego było przetykanie kanalików łzowych i to było tak traumatyczne przeżycie, że szok!!!
Waraai, a na te wyniki nie można czekać wspólnie? Tzn. Cysia z Tobą w pokoju? Teraz dla niej Twoje mleczko jest bardzo, ale to bardzo cenne, ale Ty to na pewno wiesz...
Będę nudna, wiem, ale jak tylko masz możliwość, to wstrzymaj się ze szczepieniami do czasu wyników... Lepiej dmuchać na zimne. Oczywiście lekarze to by walili szoty już po 15 min od urodzenia najchętniej!
Karlik- jak poszedł egzamin córy?
Nie wiem, czy to nie polaczenie kupy z checia cyca. Nic takiego nie jem chyba, co by moglo takie problemy powodowac :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
martussa- słodziak Twoja panna.
MajMaj - córka dostała 5 z egzaminu :-) wczoraj przyjechała babcia i super spędziły dzień i słyszałam w jej głosie że już wakacje za rogiem :-)
waraai - trzymaj się - szkoda że Ci jej nie dadzą.....te główne grupy to jest ważny konflikt? ja tez miałam z najstarszą inne ale ważne było że RH się zgadza.

Dziś wynik wyszedł jałowy - czyli OK po 24h jałowy, po 48 jałowy... ale laboratorium twierdzi, że nie można noworodka wypisać przed końcem posiewu czyli 72h, które będą dopiero jutro! A moglibyśmy iść dzisiaj do domu. Pani ordynator też chce jeszcze dziś podać mu ostatnia dawkę antybiotyku o 22 więc dupa. A jak mi jutro powiedzą że jeszcze jeden dzień to...
odsuwanie celu przed samą metą ... i jeszcze jest taki młyn na oddziale że mi tu kogoś dali znów.....
 
Małej dziś nie dostanę.
Z tego wszystkiego nie zapytałam nawet kiedy, bo połowy rzeczy nie rozumiałam nawet. :(

Ogólnie mamy konflikt głównych grup krwi. Ja mam 0, ona ma A.
Ma już żółtaczkę.
Za dużo czerwonych krwinek.
I jest naświetlana.


Karmili ją już dwa razy MM.
Ciągle śpi podobno.
O 14 mam przyjść na karmienie.
Waraai przepadają i będzie wszystko ok. Nie ma innej opcji. Odpoczywaj ile się da i nabieraj sił [emoji7] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buziaki od Nikodema!
Mój młodzian waży 5,3 kg. :D
 

Załączniki

  • received_1729508243731778.jpeg
    received_1729508243731778.jpeg
    147,4 KB · Wyświetleń: 170
Olo - dzięki za podpowiedź z celowaniem brodawką do nosa :-) pracujemy nad mniejszym obopólnym wkurwem przy jedzeniu z lewej piersi :-) idzie coraz lepiej ale jak mąż zobaczył moją brodawkę wczoraj ( był przelotem) to się załamał! :-)
Klaudia - ale cudo!!genialny fryz - no normalnie od urodzenia amant i ten dziubek....
 
reklama
Do góry