reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

DaWo- mnie łono bolało po porodzie ale już przeszło, ani krocze ani biodra. Swoją droga jak mnie położna do porodu tym "wahadłem" mierzyła to się zastanowiła a potem mówi... no ale pani już dwa razy SN rodziła to będzie ok. Są dziewczyny węższe ode mnie więc nie wiem o co chodzi ja standardowo 89cm mam w biodrach,ale to chyba nie o wielkość d... chodzi ;-)
Olo - biedna świadkowa - musi mieć teraz stres ogromny :-( Oby wszystko było dobrze. A dzieciaczki Wasze będa w jednej klasie :-) Dziś nad ranem przywieźli mi dziewczynę która urodziła w 36+2 i chłopak 2,5 kg 10 punktów i wszystko Ok. Ale po 4 godzinach jednak zabrali ich na wcześniaki i dali pod lampy bo im gubił temperaturę i jednak oznaki wcześniactwa miał.
waraai - jak juz Milka rodzi to i na Ciebie przyjdzie pora. A przecież spełnia sie to co chciałaś. Wszystkim na się dłużyło ale się spełniło :-)

nadrabiam teraz zakupy :-) he he koszulki nocne do karmienia na lato trzeba kupić, może jakieś bluzeczki/tuniki z łatwym dostępem do karmienia..o siebie trzeba też zadbać. Wózek ładny będzie a mama w łachmanach ? :-)

moje dziecię zawsze godzine po karmieniu sie budzi ( czyli czasem 30 minut po odstawieniu od piersi) i stęka, pruka, czasem kupa, czasem piszczy ( myślę, że antybiotyk też daje mu w kość) i mam problem żeby go uśpić/uspokoić bidoka...
 
reklama
@Karlik na szczescie jest dobrej mysli, a nastawienie na pewno pomaga :)

Ja tez jestem dosyc waska w biodrach - przy 176cm wzrostu mam niecale 90cm, ale przy mierzeniu powiedzieli, ze proporcje sa ok i damy rade. No to dalismy, nie bylo wyjscia ;)

Ja juz przed porodem sie rozgladalam za ubraniami do karmienia i przerazaja mnie ceny. Tak wiec Karlilu jak cos fajnego znsjdziesz to podziel się, co? :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my się uczymy siebie nawzajem [emoji16]. Leon najbardziej podobny jest do Olka. Jako noworodki wyglądają identycznie. Tylko Olkowi przez tydzień oczy się nie otwierały a Leon gapi się i gapi i obserwuje i dziwi się wszystkiemu [emoji1]. O dziwo dajemy radę z cycami. Jakoś ta laktacja powoli napędza się. Ale przystawiałam go jeszcze na pooperacyjnej bo mi go mąż zostawił [emoji12] i nikt nie zabierał więc korzystałam ile mogłam.
Może wyjdziemy 30 jak żoltaczki dużej nie będzie. Ale obawiam się że będzie i to spora bo przy konflikcie serologicznym podobno silniej przebiega [emoji17]. Ale nic to damy radę.
Pozdrawiam wszystkie wypakowane i oczekyjace mamusie.
PS. Nie zgodzę się że po cc emocje porodowe i matczyne są mniejsze. Są równie mocne a nawet mocniejsze [emoji7]. Więź która tworzy się przez te 9 miesięcy jest nierozerwalna.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja wiem..
Wy już po całej tej akcji.
I tylko niektórym udało wygrzać się chwile w promieniach słońca.
Ale - poleżałam na tym słońcu może pół godziny czytając sobie to i owo. Rozebrane tylko nogi, brzuch ładnie ubrany w koszulkę.
I jest, jak widać, już od prawie godziny!
Nic nie blednie.
No nie mógł się opalić przez ubranie i nie ukrywam, że się zdenerwowałam.

1495964815-aaaaaa.jpeg


W dodatku swędzi, jak sam diabeł. ;(
 
Dziewczyny, ja wiem..
Wy już po całej tej akcji.
I tylko niektórym udało wygrzać się chwile w promieniach słońca.
Ale - poleżałam na tym słońcu może pół godziny czytając sobie to i owo. Rozebrane tylko nogi, brzuch ładnie ubrany w koszulkę.
I jest, jak widać, już od prawie godziny!
Nic nie blednie.
No nie mógł się opalić przez ubranie i nie ukrywam, że się zdenerwowałam.

1495964815-aaaaaa.jpeg


W dodatku swędzi, jak sam diabeł. ;(
O kurcze a masz coś łagadzacego na skórę ?
Nie wiem co Ci doradzić [emoji17] [emoji25]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no nieeee ale Cię przypiekło. Jak poparzenie - kefir, maślanka i to nie od środka :-)

Jaki dziś wypasiony obiad. fiu fiu - jakby sama kuria dofinansowała! Nie to, że smaczny ale ilość jaka...

Milka - ja wiem że Ty nie masz głowy ale myślę o Was!!
 
Miałam dwa lata temu, to co dobre po operacji to to że już mi się zepalenie zyly nie robi na tej nodze, Olo miała ciekawą metodą robione bo tak bezśladowo na nodze ale w portfelu -10.000 ale też myślę żeby lewą nogę tak naprawić...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
DaWo a Ty miałaś robiony striping zyly pytałamlekarza o laser tak jak ma Olo ale na tym etapie noga się nie nadaje i najpierw trzeba usunąć obrzęk więc nie wiem co oni jutro beda mi robić na laser dopiero za rok tak mi naczyniowiec mówił
 
reklama
Dziewczeta jeszcze jedno pytanie :) najpierw karmicie, czy zmieniacie pieluche? :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry