reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Olo chyba pisała, że usuwała żylaki.
Co do rutyny- z chłopakami starszymi miałam, przy młodszym i teraz przy Wice już tak się nie spinam. Kąpiel co dwa dni na razie wystarcza, zawsze nakarmiona. Pieluchę zmieniamy według potrzeb ( a zazwyczaj potrzeba jest). W nocy tylko jak jest kupa, też zazwyczaj po jedzeniu bo akurat wtedy sadzi. Ogólnie łatwiej nam się dogadać jak jest najedzona więc oszczędzamy sobie płaczu dzięki pełnemu brzuszkowi.
 
Ja zamykałam glowne mnie zylne w nogach laserowo. Pisalam o tym niedawno. Na telefonie nie znajde.

@milkaklaudia go go girl!!

Nam też trochę tych pieluch schodzi. Dzis w trakcie wymiany mloda mnie obsrala strzelajaca kupa :) ciekawe przezycie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to nieźle... 2 min? Zdążyłaś chociaż powietrza zaczerpnąć przy tym porodzie? :D

Piwo mówisz.. ja bym winka łyknęła... a mam taki poradnik z IMID w którym piszą, że przy karmieniu alkohol w niewielkich ilościach jest dozwolony. Jak bozię kocham, większe restrykcje mają wobec mleka i czekolady niż alkoholu :\
Pięć wdechów na partych[emoji9][emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]. Ale miałam położną co już Franka z nią rodziłam. Na wygląd to postrach oddziału, taka zimna szefowa i stanowcza. Ale dla mnie to królowa porodówki[emoji73][emoji73][emoji73][emoji73][emoji73]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry