reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Milka- jeszcze chwile, trzymaj sie!! Niech to rozwarcie przyspieszają szybko.

U mnie nawał jak 150 ale mały ciągnie wiec bedzie ok. Tylko moj laktator nie ciągnie :( chyba za długo w garażu leżał. Muszę przemyśleć czy kupować do mrożenia nowy...
 
Bo zrobił mi się wielki obrzek na nodze i nie wiem czy mi tego nie beda usuwac bo brzydko ta noga wyglada
Dziewczyny a miał ktoś z was operację na zylaki
Miałam dwa lata temu, to co dobre po operacji to to że już mi się zepalenie zyly nie robi na tej nodze, Olo miała ciekawą metodą robione bo tak bezśladowo na nodze ale w portfelu -10.000 ale też myślę żeby lewą nogę tak naprawić...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam glupkowate pytanie[emoji22] po porodzie Franka to byłam tak poszyta że nie mogłam siedzieć i tak chodziłam jak rozbita gęś, a teraz też jestem zeszyta ale wogule nie czuje nic, nawet przy sikaniu nie szczypie ale teraz biodra mnie ograniczają , czy to się schodzi po porodzie? Też was tak bolą przy poruszaniu ?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milka, mnie zielone wody niepokoją i to bardzo, ale ja panikara ogólnie jestem. Mam nadzieję, że u Was już po wszystkim i Klaudia już bezpiecznie z Wami...
 
Mysle, ze @milkaklaudia juz byla w szpitalu, skoro wiedziala jak tam z rozwarciem. Musimy sie dziewczyny uzbroic w cierpliwosc :)
Milka dawaj znac, bo ciotki czekaja!

Ten moj zabieg na zyly to 3 000zl za noge, nie demonizujmy, no 10k juz brzmi grubo. A może tylko jedna noga 'zepsuta'.

Mloda w nocy prawie poltorej godziny siedziala. Ma spust!

Z ciekawostek - ta moja swiadkowa, co sie spodziewala blizniakow urodzila wczoraj w 33tc. Naturalnie! Wody jej odeszly i nie dalo sie zahamowac porodu. Chlopaki 1700-1800g, leza pod respiratorami. Chyba jednak lepiej czekac po 40tc niz miec taka sytuacje.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam nie narzekam w zasadzie, baza jakoś mocno mi nie ciąży w tej ciąży. ;)
Nawet mogłabym rodzić dopiero pod koniec następnego tygodnia (koniec roku szkolnego w gimnazjum, to zło :p), i to nic, wcale, ani zupełnie, że czerwiec, a maj taki ładny w piosenkach.

Dziś za to całą noc rodziłam we śnie i podziękuję za tak niewspółpracującą z moim stanem emocjonalnym i lękowym podświadomością. No, żeby tak fatalnie było, to nawet w snach się nie zgadzam.

Jak tak patrzę na tę naszą listę, która była taka ogromna i oczekująca, a widzę teraz naszą nawet nie na pięć palców, to mi jakoś smutno.
Przyjdzie mi czekać ostatecznie tylko na siebie i zamknąć wątek. :p
 
Do góry