reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A u mnie po staremu . :) Nic nie drgnęło . Wróciłam właśnie z KTG, i nic się nie zapowiada, skurczy brak. Następne badanie w niedziele, i zobaczymy co dalej. Po ilu dniach zwykle wywołują poród? Bo słyszałam, że moja Pani Doktor przepisowo zawsze po 10 każdej wywołuje. hmmm zobaczymy... wolałabym żeby naturalnie się rozkręciło... :-( :(
A jak u Ciebie? też brak jakichkolwiek przepowiadaczy ?:)
Wczoraj miałyśmy ktg. Ja niby czułam skurcze ale to cały czas tylko przepowiadajace. Ktg nic a nic nie pokazało.. Czop nie wypadł zero objawów. W poniedziałek kolejne ktg. U nas wywołują po dwóch tygodniach. Już jest stresujaco bo każdy co chwilę pyta jeszcze się kulasz? Mam dość chwilami...
 
reklama
I jak dobrze rozumiem, to czop śluzowy tylko przed porodem, tak? Czyli ten glut, który 12 dni po porodzie ze mnie wyłazi to nadal nie to ? ;)
Karlik- oj kurka, to kiepsko z tym antybolem dla Karolka :( Ja też musiałam się sama dopominać o badania no i ja, pomimo dobych wstępnych wyników zdecydowałam się jednak odłożyć szczepienia w czasie, mam nadzieję, że u Was wszystko będzie super! Oby!!
My dziś byliśmy na pierwszej wizycie w przychodni- wszystko świetnie, młoda dokładnie dzisiaj osiągnęła swoją wagę urodzeniową. My też się w nocy nie wybudzamy- dzisiaj spała 5godzin- dla mnie bomba! Za to w dzień jemy często, zalecenia ze szpitala są takie, że karmienie minimum 8 razy na dobę- tyle to my spokojnie w dzień jemy plus w nocy jeszcze 2 razy.
Lalamido, jak tam u Was?
Olo- jaki poziom Mary miała przy wypisie? Cieszę się, że już domek, nie ma to jak własne łóżko- dla mnie to szpitalne było katorgą!
Wszystkiego najlepszego mamuśki- i te już rozpakowane i te w dwupaku :)
Waraai, a Ty jak tam? Goście już pojechali?
 
Dziewczyny my dziś od 11.40 razem :)
Leon Śpioch 3620g, 56 cm
1495804692-aaaaaa.jpeg


Dam znaka jak i co jak mnie posadzą na du.... ;)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waraai- puk puk
Uła- wywołują rożnie-10,12,14 dni po. A teraz masz ile?
Milkaklaudia -a jak silne wychodzą u Ciebie na ktg przepowiadające? Ja moje przedporodowej tez odczuwałam jak przepowiadające...dopiero te w okolicach 80-100 zaczęłam czuć
Majmaj- umówiłam sie wczoraj rano ze szczepią jak wszystkie crp i inne beda ok- i były.... Nie mówili mi ze sprawdzają to jeszcze następnego dnia o moze sie zmienić... No ale bedzie dobrze :) a czop to śluz u mnie przezroczysty zwykły śluz wyłaził dwa raze dziennie prZez tydzien przed porodem.

Lalamido- piękny śpioch!! Ale oczy jakie wyraźne zaraz po porodzie!!Super. Zbieraj siły :)
 
Lalamido, gratulacje i gorace buziaki dla Was!!! Piękny prezent na Dzień Mamy :)

Karlik, tak Stasiowi sie nigdy nie ulewalo a Panna jest mistrzynią...je bardzo zachlannie...odbije Jej sie i jeszcze delikatnie uleje później...często musze ją przebierać...
Fajnie ze corcia Twoja pojedzie z babcia, ja Stasia zawsze na ferie i na tydzien wakacji daje dziadkom...wyjeżdżają wtedy razem w gory lub nad morze...Stas uwielbia podróże z dziadkiem...w tym roku w polowie lipca tez zabieraja Stasia a wcześniej zapisuje Stasia na półkolonie w wakacje co by mu sie nie nudziło w domu...

KlaudiaMilka, nie denerwuj się. ..niedługo rozpakujesz sie...korzystaj z pogody i cierpliwości :)
 
Olo to super ze dziś wychodzicie, dziewczyny które badały dimery w ciazy i mialy problemy z zylakami napiszcie coś więcej bo nie pamiętam brały sci zastrzyki lub jakieś leki w ciąży
 
Cześć, dziewczęta! [emoji1]

Najlepszości i innych radosnych okołodzisiejszych okoliczności.
Cierpliwości też, niechaj rozkwita razem z miłością i nowym życiem.


@Lalamido gratulacje. [emoji846]
Leoś też do okruszków nie należy. :}



Moi wyjechali. Przeganiałam ich po mieście, rynkach i czym tylko, bo naprawdę czułam się tak dobrze, jakby do porodu był jeszcze dobry miesiąc. Zresztą, jak chodzę, to nie boli mnie miednica. :p
Jak chwilę odpocznę, to muszę ją sklejać plastrem, bo jedno biodro chce w lewo, drugie w dalsze prawo. Ale spoko, rozpadam się raptem od trzech dni. Skurcze odeszły w daleką niepamięć, a panna zdecydowanie stara się wyeksponować moje coraz bardziej murzyńskie biodra. [emoji1]

1495814575-aaaaaa.jpeg


Fota w locie. Rany. W poniedziałek mam imieny i czeka mnie pierwsze KTG w szpitalu. :]


Tata panny zapytał mnie, kiedy chcę rodzić, bo on musi się umówić z klientami na tatuowanie i chce wiedzieć, kiedy mi nie pasuje. [emoji23]
Mało nie padłam. [emoji1]
Wtorek, 17:00, będzie okej? Jak myślicie? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Waraai- nie wiem co mnie bardziej w Twoim poście zaskoczyło - Twe murzyńskie biodra czy fakt ze jestes blond!! Głowę bym dała ze czarna!!
Mnie poniedziałek pasuje, możesz rodzic o 17.bylebylo to telekspresowe tempo Moze juz bede w domu.
 
Do góry