reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai- puk puk
Uła- wywołują rożnie-10,12,14 dni po. A teraz masz ile?
Milkaklaudia -a jak silne wychodzą u Ciebie na ktg przepowiadające? Ja moje przedporodowej tez odczuwałam jak przepowiadające...dopiero te w okolicach 80-100 zaczęłam czuć
Majmaj- umówiłam sie wczoraj rano ze szczepią jak wszystkie crp i inne beda ok- i były.... Nie mówili mi ze sprawdzają to jeszcze następnego dnia o moze sie zmienić... No ale bedzie dobrze :) a czop to śluz u mnie przezroczysty zwykły śluz wyłaził dwa raze dziennie prZez tydzien przed porodem.

Lalamido- piękny śpioch!! Ale oczy jakie wyraźne zaraz po porodzie!!Super. Zbieraj siły :)

Jestem 5 dni po terminie. W niedziele kolejne KTG i zobaczymy co i jak.
 
reklama
Hej[emoji16] mamusie napiszcie mi ile czasu trwa to czyszczenie bo mi pamięć odjęło? Te najgorsze syfy po porodzie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamusie i oczekujace [emoji12]
U mnie luuuuuuuzik. Pierwsze wstanie do pionu to była masakra ale szybko minęło. Dużo łażę i łażę [emoji2] . Boli brzucho ale chodzenie bardzo pomaga.
Leon cyce ciągnie ładnie, aż sama się sobie dziwię że tak umiemy się dogadać. Wiele jeszcze nie leci ale damy radę.
Puki co obsługa, personel to cudo [emoji2] . Wszyscy są bardzo pomocni, uprzejmi. Położne są na każde zawołanie. Myślałam że warunki bytowe będą gorsze ale jest naprawdę ok.
Nawet na IP wszyscy byli tak mili i radośni mimo że Sajgon dziś i łóżek im brakowało.
Więc ten.... ogarniamy temat [emoji6]
Leon śpi i puki co grzeczny jest. Robi kupy i sika na tatę [emoji2].
1495826205-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DaWo, ja krwawiłam przez 9 dni, później 2 dni śluz, a dziś mnie tak zalało, że myślałam że jakiś krwotok mam! Na szczęście teraz znowu mało, ciekawe jak jutro...
Olo, jak Marysia w kąpieli? Wiktoria uwielbia :)
Waraai, jakaś Ty śliczna!!! Nie wstyd Ci??
Tata panny widzę ma poczucie humoru, co?
 
Karlik skurcze pokazywało najwięcej na 30 na wcześniejszym ktg a teraz nic zero.

Waraai Jaka laseczka z Ciebie :) pięknie się trzymasz :)

Lalamido Gratulacje super prezent dostałaś na dzień Matki :) pozdrawiamy Leona :)
 
@Lalamido - gratulacje!!! To od dziś świętujecie razem :D Łeon słodziak. Niech sika na tatę, a co! Niech wie ojciec, że ma syna :)

@waraai - no.. piękne te Twoje "murzyńskie biodra". Pozazdrościć tylko :) super wyglądasz!

@Martussa82 - czyżby świętowanie w łóżeczku? Mogłabym podobną fotę przysłać. 1,5 h ssania zanim się dzisiaj Młody zdecydował zasnąć. Jak już w obu cyckach brakło mleka to lecieliśmy na palcu aż się zmęczył. Uff... nawet femal'tiker nie wyrabia..

@Lefkowa - nie daj się smutom. Myśl pozytywnie. To tylko hormony w nas buzują. Ja wczoraj przewyłam całą noc. Sama nie wiem czemu. I tak mnie czasem też dół bierze jak Młody ma gorsze momenty, ale głowa do góry. Dziecka nam rosną zdrowo i trzeba się z tego ciezyć, a co gorsze dni, zaraz zapomniny!

@DaWo - ja się ciągle jeszcze czyszczę. Już mało ze mnie cieknie, ale wkładkę ciągle noszę a na noc podpaskę. No i szew jeden jeszcze mi się nie rozpuścił. Myślę że tak między 2 a 6 tygodni to norma.
 
Ostatnia edycja:
Hejka[emoji16] młoda tyle co zasnęła, a tak to wisiała na cycu[emoji16] a moje brodawki chcą odlecieć. Napiszcie mi nazwę tej maści o której kiedyś pisałyscie. Kupię jak pojedziemy do domu.


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używam Lano-maść z Ziaji, ale nie jestem jakoś super zadowolona. Lepsze efekty daje samo wietrzenie brodawki.
 
reklama
@DaWo ja tak jak @mamaAWR - po kilku dniach niemal spokoju zaczęłam wyciekać, czoraj minęło 3 tyg od cc i nadal się czyszczę. Maść to MALTAN :)

@mamaAWR ALa miała wczoraj naprawdę dobry dzień - jadła i spała, a ja odpoczęłam chwilkę raze z nią. Myślę, że dzień wcześniej dokuczała jej pleśniawka, a jak zaczęła znikać z języka to dziecko się uspokoiło. Ja sobie mleczko pobudziłam laktatorem i częstym dostawianiem do piersi, też myślałam nad Femaltikerem ale ruszyło w końcu i teraz wystarcza.
 
Do góry