reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Może być, łykam i Lubelskiego Full :D Chociaż aktualnie maślaneczkę do gryczanej kaszy, sadzonego jajca i buraczków wciągam... Ale piwo mi się marzy od miesięcy... :D
Ja marzyłam żeby mnie wykręcało jak od lodów ale nieeeeee... [emoji6] . Zmuszałam męża żeby zapasy piwa wypijał "bo ile będzie tak stać" , żeby się chociaż nawąchać oparów [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Martussa dziękuję. :)

@Lalamido ja to wczoraj o piwie to już nawet z moim synem rozmawiałam.. bo stwierdził, że mam problem z alkoholem - znaczy: nie wolno mi nic pić nawet bardziej, niż jemu (15latek! ale ma rację, czort jeden). ;P

Tak czy inaczej, rozwodziłam się nad pysznymi browarami rzemieśliczymi, a moje dziecko uświadomiło mnie w nowej browarniczej wiedzy, mianowicie - o piwie z brody! O dzikich drożdżach do fermentacji brzeczki pobranych z brody faceta pracującego w amerykańskim browarze Rogue Ales, z których powstało unikatowe piwo.

Tego to bym nie wypiła za choinkę. [emoji14]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No nieeee zabroń mu korzystania z Google  . Nie można takich historii o piwie opowiadać! Teraz przy każdym piwie będę mieć omamy i będę widzieć zarośnietego gościa z wielką brodą która żyje własnym życiem.... nieeeeeeee!!!![emoji43] [emoji43] [emoji43] [emoji43]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo życzę powodzenia, Gabis cudny synuś a nóżki super, Klaudia Nikodem słodziak włoski śliczne,
Dziewczyny a ja nadal na odziale 12 dni i nie wiadomo kiedy wyjdę juz jestem taka zła wszyscy wychodzą a ja kwitne dziecko do wypisu a ja mam to przeklęte zapalenie nogi
 
Olo życzę powodzenia, Gabis cudny synuś a nóżki super, Klaudia Nikodem słodziak włoski śliczne,
Dziewczyny a ja nadal na odziale 12 dni i nie wiadomo kiedy wyjdę juz jestem taka zła wszyscy wychodzą a ja kwitne dziecko do wypisu a ja mam to przeklęte zapalenie nogi
A brałaś zastrzyki w ciąży?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ula i karlik Pocieszylyscie mnie z tym brzuchem. A więc koniec oglądania co chwilę brzucha w lustrze czy już w końcu opadł :D. Może to kolejny zabobon naszych babć :)
KlaudiaNikodem Pozdrawiam Was cieplutko. Czas leczy rany i przesyłam poprostu uściski. Ale mały ma boskie kręcioly :)

Dziewczyny ja też bym się piwa napila, na dworze, zimnego piwka z soczkiem :)

Olo32
Już na pewno bliżej niż dalej i tego się trzymajmy. Co wchodze na forum to już myślę ze juz po a Marysia chciała chyba poznać wszystkie metody wywoływania :) to Ci uparciuch.

Waraai Ciekawe to Twoje zdjęcie. Fajna scenka :)
 
Olo życzę powodzenia, Gabis cudny synuś a nóżki super, Klaudia Nikodem słodziak włoski śliczne,
Dziewczyny a ja nadal na odziale 12 dni i nie wiadomo kiedy wyjdę juz jestem taka zła wszyscy wychodzą a ja kwitne dziecko do wypisu a ja mam to przeklęte zapalenie nogi

Biedna Ty... Już 12 dni zleciało. Już byś mogła na spacery chodzić a tak kwitniesz w murach szpitala :( współczuję Ci. Trzymam kciuki oby szybko zeszło to zapalenie!!
 
Olo życzę powodzenia, Gabis cudny synuś a nóżki super, Klaudia Nikodem słodziak włoski śliczne,
Dziewczyny a ja nadal na odziale 12 dni i nie wiadomo kiedy wyjdę juz jestem taka zła wszyscy wychodzą a ja kwitne dziecko do wypisu a ja mam to przeklęte zapalenie nogi
Ja byłam 7 dni i myślałam że zwariuje!! Oby szybko Cie puścili!
 
Dziś dzień dzieciaczków wywoływanych - kuzynka o której pisałam właśnie urodziła. 12 dni po terminie, od pt w szpitalu oksytocyna nic nie dała, dopiero balonik - jak u Olo - udało sie SN. Mała waży 3800 g.

Koniczyna05- konsultują CIe przynajmniej? coś pomaga?
Klaudia - przesyłam moce i siłe :-)

Do mnie właśnie napisała sms moja pani doktor :-) czy już urodziłam..... potem dodała że smyk mały do terminu dotrzyma :-)
 
Melduje, ze zzo to dobro. Jednak skurcze z kręgosłupa to hardcor, a z popsutego kregoslupa to hardcor podwojny. Tak wiec leze i czekam.
1495462608-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje, ze zzo to dobro. Jednak skurcze z kręgosłupa to hardcor, a z popsutego kregoslupa to hardcor podwojny. Tak wiec leze i czekam.
1495462608-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Olo do roboty [emoji3] trzymaj się sarenko [emoji8][emoji7][emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry