reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć Ciocie :-) :-) :-)

My dziś w końcu wychodzimy do domku!! :-) :-)

1495440269-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale długie giraski[emoji16] do domu i na spacerek[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brzuch raczej standard [emoji12]. Nie da się już go ukryć [emoji2] . A mapet wychodzi zawsze [emoji23][emoji23][emoji23].
Ale tak serio to dopiero nie dawno kapnełam się jak mało mam zdjęć z Okiem [emoji17] . Trzeba jednak przeboleć , nauczyć się fotomontażu i cykać ile wlezie.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też się ostatnio odważyłam na fotę ala Woliński. W sumie to ja nie mam zdjęć z brzuchem... ale bez brzucha też mało mam bo najczęściej ja jestem fotografem [emoji41] . Na każdym zdjęciu wyglądam jak mapet [emoji23] [emoji12]
1495440403-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Lalamido, wyobrażałam sobie ciebie całkiem nie tak, laseczka[emoji106]slodziaczek [emoji41][emoji8][emoji16][emoji3][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olo32 trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie :)
Witam się po długiej przerwie. Stesknilam się za Wami wszystkimi. Młody stał się bardziej wymagający i nie ma czasu na nic właściwie.
Mój młodzian ma się całkiem dobrze. Przybiera na wadze w turbo tempie. Wyrzucam powoli ubranka bo wyrasta szybko. Teraz 62 z hm pasuje idealnie :) co do cycolenia, o którym wspominała @Martussa82 koło 3-4 tygodnia dzieciaki mają okres intensywnego wzrostu i mogą wisieć na cycku całe dnie, ja to właściwie cały czas tak mam. Cały czas cyc na wierzchu męczące ale da się to ogarnąć. Za niedługo wejdzie w jakiś tryb stały to będzie lepiej.
A ja mam się średnio, w sumie psychicznie coraz gorzej. Uskuteczniam terapię u psychologa, próbuję jakoś żyć normalnie, co właściwie graniczy z cudem.
Dawno Nas nie widzieliście to przesyłam w miarę aktualne fotki.
Miłego słonecznego dnia dziewczynki!!
Jaki cudny ! A jakie kedziorki [emoji2] .
Pamiętaj że jesteś silna kobietą ! I walcz o siebie dla synka , nie poddawaj się. Masz wsparcie w najbliższych i nie jesteś sama. Jak masz ochotę płakać to płacz, jak krzyczeć to krzycz ale walcz. My w każdej chwili jesteśmy dla Ciebie. @Olo to nawet między jednym partym a drugim będzie pisać [emoji6] .


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lalamido, wyobrażałam sobie ciebie całkiem nie tak, laseczka[emoji106]slodziaczek [emoji41][emoji8][emoji16][emoji3][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Slodziaczek to tylko taka przykrywka [emoji12]. Jam Jagna co tyłkiem orzechy rozłupuje, jam ściągaczem hulam po drogach, jam się na wsi polskiej chowała i orać pole potrafię i na kołowrotku nici snuć i chodniki na krosnach robić umim [emoji6] i kosą kosić . Tylko krów doić nie umiem bo palce mam pianisty i za długie do tej zacnej czynności [emoji23] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki cudny ! A jakie kedziorki [emoji2] .
Pamiętaj że jesteś silna kobietą ! I walcz o siebie dla synka , nie poddawaj się. Masz wsparcie w najbliższych i nie jesteś sama. Jak masz ochotę płakać to płacz, jak krzyczeć to krzycz ale walcz. My w każdej chwili jesteśmy dla Ciebie. @Olo to nawet między jednym partym a drugim będzie pisać [emoji6] .


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję!!
Wiecie jak to jest z tym wsparciem. Wsparcie było, minął miesiąc i już wszyscy zapomnieli. Tacy ludzie.
Płacze kiedy czuje się gorzej, nie ukrywam emocji bo to jeszcze gorsze w skutkach.
@Olo32 życzę łatwego porodu, a wszystko na to wskazuje, że krzyżowych skurczy nie będzie, czego osobiście nie polecam :p ogarniaj szybko temat i wrzucaj zdjęcie małej!! :)
 
Dziękuję!!
Wiecie jak to jest z tym wsparciem. Wsparcie było, minął miesiąc i już wszyscy zapomnieli. Tacy ludzie.
Płacze kiedy czuje się gorzej, nie ukrywam emocji bo to jeszcze gorsze w skutkach.
@Olo32 życzę łatwego porodu, a wszystko na to wskazuje, że krzyżowych skurczy nie będzie, czego osobiście nie polecam [emoji14] ogarniaj szybko temat i wrzucaj zdjęcie małej!! :)
Słuchaj, bo z ludźmi to już tak jest, że czasem boją się mówić bo myślą, że tak łatwiej zapomnieć i boją się własnych emocji. Wydaje się, że jak temat nie będzie poruszony to będzie łatwiej Tobie i wszystkim na około. A to nie tak niestety. Czas potrzebuje czasu i nic tego nie zmieni. Super że korzystasz z psychologa. Czasem trzeba się wygadać a czasem porostu pomilczeć w ciszy.
Nie znamy się tu długo ale nie ma dnia żebyśmy o Tobie nie myślały [emoji8]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo 32 - Jesteś M E G A , Gabiś - Maluszek śliczny - sama słodycz, Lalamido - wyglądasz boskoo, ja ani razu nie odważyłam się wystąpić w sukience w ciąży, a jak się okazuje można wyglądać nieziemsko. Masz taki tatuaż na nóżce? Świetny !
Ja obiecałam sobie, że po tych 9 miesiącach, biorę się za siebie, siłownia, zdrowe żarełko, sukienki i obowiązkowo tatuaż ! A co !
 
reklama
milkaklaudia u mnie brzucho też wysoko, ale czytałam już wypowiedzi mam, którym wcale nie opadł przed porodem. Więc jest dla nas szansa :) W środę wizyta i ktg, więc czekam.
 
Do góry