reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jeszcze nie rodze :) była dzisiaj u nas położna w domku. Moja szyjka jest twarda i zamknięta. A więc raczej do pt nie urodze... Czekamy, czekamy. Mala wszystko ok. A więc te skurcze co mam to przepowiadajace. Rozwarcia brak i nawet szyjka się nie skraca.
Ciekawe jak tam nasze Olo :) chyba już po wszystkim skoro się nie odzywa :) miejmy nadzieję :)
 
reklama
Ja dziś zadzwoniłam do szpitala i umówiłam się z jedna położna na 12h wspomagania po cc. Bardzo sympatyczna kobieta [emoji1]. Może nie będzie potrzebna i dam radę ogarnąć się i Leona ale kto to wie. Padre do max 16:00 i go wygodnie żeby nr 1 ogarniał bo sąsiedzi sąsiadami ale wolę żeby w domu grzecznie spał ;) ze swoimi misiami. Teraz to już chcę dotrwać do piątku...


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc ciocie! Padam z nog, wiec nie poczytam, co pisalyscie i ide spac. Marysia urodzila sie o 18:15, wazy 3460g i ma 57 cm. Porod hardcore, ale jestem najszczesliwsza na swiecie :)
1495485248-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc ciocie! Padam z nog, wiec nie poczytam, co pisalyscie i ide spac. Marysia urodzila sie o 18:15, wazy 3460g i ma 57 cm. Porod hardcore, ale jestem najszczesliwsza na swiecie :)
1495485248-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Jupi!!!!! Gratulacje !!! Odpoczywaj [emoji6] ale nas przytrzymałaś [emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nareszcie! :)

Dobrej i regenerującej nocy dla Was obu. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry