reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
No to rośnie królowa jak nic [emoji6] .
Mnie rozwalił na łopatki młody jak 1,5 roku temu śpiewał z kolegami "ruda tańczy jak szalona, krzyczy, piszczy ..." i znali kurde tekst na pamięć! A jak miał się wiersza do szkoły nauczyć to już drogą przez mękę [emoji12]
Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Królowa SPA - cholera bedzie musiała na to zarobić :-) a ja na jej najpierw na wykształcenie.... choć czy królowa SPA musi mieć skończony Harvard ?:-D
Lefkowa - ja w tym stanie ( bez szyjki rozwarcie na palec) jestem od ponad 3 tygodni. Życzę szybszego postępu ;-)
 
Dziewczyny ile chodzicie bez czopu albo ile czasu przed porodem go zgubilyscie? Ja swoj chyba wlasnie zgubiłam i tak się zastanawiam ile czasu mi jeszcze zostało do godziny 0 skoro wczoraj na wizycie miałam już rozwarcie8-) i sama już nie wiem czy sporadyczne bóle w podbrzuszu jak przy okresie to jeszcze efekt wczorajszego badania czy mała mnie tam aż tak maltretuje....8-)
 
Dziewczyny ile chodzicie bez czopu albo ile czasu przed porodem go zgubilyscie? Ja swoj chyba wlasnie zgubiłam i tak się zastanawiam ile czasu mi jeszcze zostało do godziny 0 skoro wczoraj na wizycie miałam już rozwarcie8-) i sama już nie wiem czy sporadyczne bóle w podbrzuszu jak przy okresie to jeszcze efekt wczorajszego badania czy mała mnie tam aż tak maltretuje....8-)
Mi odszedł jakieś dwa tygodnie temu i nadal łażę [emoji16]. A w pierwszej ciąży wogóle nie pamiętam żeby mi odszedł. Mnie dziś brzucho drętwieje co chwilę i jestem totalnie zmęczona.
Nr 1 obraził się na mnie bo dwa razy pod rząd go ograłam w warcaby [emoji41] [emoji41] [emoji41]
Zamknął się w pokoju i ma focha [emoji12] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi odszedł jakieś dwa tygodnie temu i nadal łażę [emoji16]. A w pierwszej ciąży wogóle nie pamiętam żeby mi odszedł. Mnie dziś brzucho drętwieje co chwilę i jestem totalnie zmęczona.
Nr 1 obraził się na mnie bo dwa razy pod rząd go ograłam w warcaby [emoji41] [emoji41] [emoji41]
Zamknął się w pokoju i ma focha [emoji12] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Lalamido nie strasz bo bo ja w takim przypadku termin przechodzę:p
A co do syna to ucz od początku że life is brutal and ful of zasadzkas:p
 
Lalamido nie strasz bo bo ja w takim przypadku termin przechodzę:p
A co do syna to ucz od początku że life is brutal and ful of zasadzkas:p
Słuchaj u mnie są okna do umycia [emoji41] i jeszcze wymyśliłam czyszczenie fug w podłodze [emoji2] . Dawaj do mnie to od razu wszystko poleci .
A syna uczę [emoji6] , ale za często wyłazi z niego dumne i pierwotne męskie ego muszę mu chyba wytłumaczyć że teraz na topie jest bycie gender [emoji23].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchaj u mnie są okna do umycia [emoji41] i jeszcze wymyśliłam czyszczenie fug w podłodze [emoji2] . Dawaj do mnie to od razu wszystko poleci .
A syna uczę [emoji6] , ale za często wyłazi z niego dumne i pierwotne męskie ego muszę mu chyba wytłumaczyć że teraz na topie jest bycie gender [emoji23].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Ok to ja myje okna i fugi u Ciebie, a później zapraszam do mnie;)
Hmmm mężczyźni...
 
reklama
Do góry