reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
No to rośnie królowa jak nic [emoji6] .

Mnie rozwalił na łopatki młody jak 1,5 roku temu śpiewał z kolegami "ruda tańczy jak szalona, krzyczy, piszczy ..." i znali kurde tekst na pamięć! A jak miał się wiersza do szkoły nauczyć to już drogą przez mękę [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój to ostatnio rudą śpiewał pani dyrektor, a ta idiotka kazała mu jeszcze księdzu zaśpiewać..


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik- no tu lekka rozbieżność, bo ja Norwidowa, ale toż to rzut beretem ;) rocznik 79 by the way, z ilością dzieci dasz radę!
Lefkowa- dajesz!
Co do czopa/ czopu (jak to się odmienia?) to nie pomogę bo zwyczajnie nie wierzę w jego istnienie. Nigdy nie widziałam na oczy i cos mi się zdaje, że to jakaś ściema.... Może tym razem zobaczę?
Mam skurcze, ale takie przyjemne :) dzisiaj nie rodzę, nie chciało mi się myć głowy, a na szybko nie lubię. Rano umyję i mogę rodzić.
 
@MajaMaj ten sam rocznik mamy zatem. ;)


Ja ostatnio myję codziennie przed snem, żeby w razie wu nie musieć suszyć włosów w pędzie między skurczami. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Karlik- no tu lekka rozbieżność, bo ja Norwidowa, ale toż to rzut beretem ;) rocznik 79 by the way, z ilością dzieci dasz radę!
Lefkowa- dajesz!
Co do czopa/ czopu (jak to się odmienia?) to nie pomogę bo zwyczajnie nie wierzę w jego istnienie. Nigdy nie widziałam na oczy i cos mi się zdaje, że to jakaś ściema.... Może tym razem zobaczę?
Mam skurcze, ale takie przyjemne :) dzisiaj nie rodzę, nie chciało mi się myć głowy, a na szybko nie lubię. Rano umyję i mogę rodzić.
Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jutro ostatnie pobrania krwi i czekam. Brzucho mnie ćmi ale to już chyba taka wieczorna norma. Mąż wrócił i oczywiście musiałam mu zasugerować że byłam u fryzjera [emoji57] bo zapomniał że miałam być. Tłumaczy go tylko to, że po całodziennej tułaczce zmęczony był bo inaczej chyba bym z trzy dni wymownie się do niego nie odzywała [emoji12] .
Po czwartku mogę już rodzić. Dziś rozbroiła mnie znajoma ze szkoły która jest po ostrej diecie i schudła z 20 kg, mówiąc że przytyłam w ciąży.... miałam jej już powiedzieć "a co miałam oci...pieć?" Ale powstrzymałam się i w porę dzieciaki przybiegły. I napięcie mi się rozładowało kiedy zobaczyłam nr 1 bez kolejnego zęba [emoji2] . To już trzeci ząb którego nie chce włożyć pod poduszkę bo chce uzbierać ich na 100zł (za jednego zęba wróżka przynosi mu 10zł). Biznesmen [emoji41] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu śledzę wasze wpisy :) Jakoś zabierałam się kilka razy aby wkońcu się odezwać... aż tu zostało już tylko pare dni do terminu - 19 maj - czekamy na Hanie :) zniecierpliwiona i przestraszona ... Pozdrawiam każdą z osobna i gratuluję wszystkim, które już się doczekały :) Widzę, że o tej porze zazwyczaj już jednak śpicie... Niestety mnie męczą nieprzespane noce z bólami brzucha, coraz mniej znośnymi od jakiegoś tygodnia, w dzień przechodzą. Czy to normalne? Ja przebywam w Szwecji i tutaj nie mam wizyt u gin tylko u położnej, która chyba się zlitowała nade mną i w tamten piątek przez te bóle popatrzyła mi na szyjkę. Zamknięta, długa około 3 cm, jedynie "miękka" ... Szczerze mówiąc liczyłam na jakiś większy rozwój sytuacji...
 
Do góry