reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Koniczyna - słuszna wagę ma Twoja pociecha, a który masz tydzień teraz?
Olo - ale jaja - naciągasz ich, naciągasz aż się za Ciebie wzięli ;-) Ja słyszałam, że chodzili po domach i jak nie zastali ciężarnej to cofali zwolnienie.
milkaklaudia - na 500+ się nie łapiecie ale może się załapiecie na becikowe. A teraz tez nie wszystkim się należy - w zależności od dochodu - KJM :/

na mnie zarzekać nie mogą jestem na zwolnieniu trzeci dzień, wiec jeszcze nawet zus się nie otarł o mnie.

No i gości zaraz bedą i musiałam zasuwac z odkurzaczem..... a jak dziś dzień bez makijażu to ja na złosć musze sie cholerka pomalować co nie maluję się 300 dni w roku :-)
 
reklama
Przyszła na świat o 8:40, z wagą 3650 gramów, wzrostem 55 cm i głosem jak dzwon!!! Otrzymała maksymalne noty od lekarzy. Od nas także. Witamy Alicję serdecznie mnie kręci się w głowie i się poce. Mala potrafi ssać zatem czekamy na mleko. Jest ok, jak będę silniejsza to więcej napiszę.
 
Przyszła na świat o 8:40, z wagą 3650 gramów, wzrostem 55 cm i głosem jak dzwon!!! Otrzymała maksymalne noty od lekarzy. Od nas także. Witamy Alicję serdecznie mnie kręci się w głowie i się poce. Mala potrafi ssać zatem czekamy na mleko. Jest ok, jak będę silniejsza to więcej napiszę.
Brawo!!!!!!!!!!!!!![emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] gratulacje wielkie jesteś debesciara [emoji16]!
Takie same parametry miał mój nr 1 [emoji2]. Niech rośnie zdrowo!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ala.
 

Załączniki

  • 20170505_095733.jpg
    20170505_095733.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 162
Przyszła na świat o 8:40, z wagą 3650 gramów, wzrostem 55 cm i głosem jak dzwon!!! Otrzymała maksymalne noty od lekarzy. Od nas także. Witamy Alicję serdecznie mnie kręci się w głowie i się poce. Mala potrafi ssać zatem czekamy na mleko. Jest ok, jak będę silniejsza to więcej napiszę.

Marta ona ona jest sliczniutka, slodziutka...odpoczywajcie jak najwięcej, ale patrząc na to ile miałaś energii i humoru przed porodem to obstawiam że szybko wrócisz do formy;)
Ala cudna jestes;);)
 
Martussa82 gratki cudna dziewczynka. Karlik teraz mam 38 tyg i 5 dni, ale ja trochę nie wierze w to usg bo co idę to inna waha 3 tyg temu miałam ok 3600, później mi robił na innym sprzecie to 3400 a dziś 4200 mówił ze może być trochę przeklamania no zobaczymy co w czwartek będzie o ile wcześniej nie urodze
 
reklama
@Martussa82 - gratulacje!! Ala Cudo!! Odpoczywajcie teraz obie. Mój Smok nadal śpi :)

Odnośnie pytań na IP to potwierdzam wszystko to co pisała Martussa. O zawód matki i ojca też pytają. Potem każą się podpisać z pięćset razy. W moim przypadku za każdym razem na skurczu _-_ zgodę na znieczulenie też. W życiu mi nie udowodnią że te bazgroły to mój podpis :)
 
Do góry