reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny;) ale miałam do nadrabiania przez te dwa dni...
Asia ja też się dołączam do gratulacji!:) masz ślicznego synka, a te jego fufolki przeurocze ;)

MamaAWR super ze kolejna juz jest ze swoim malenstwem, gratuluje!;) jak ja Wam zazdrosscze;)

Oczy łzawią,nos zatkany- kwitnie rzepak
emoji40.png
emoji43.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

To ja zapraszam na kawę do mnie, połączyły z akcja alergii stop bo gdzie nie spojrzysz tam tylko rzepak...
IMG_20170504_130020.jpg


Martusia trzymał kciuki za Twoja cc;)

Powiem Wam ze jestem wykończona po tym długim weekendzie- goście, tesciowa i teraz jeszcze przezemnie mój pies się po chorował i ma rozwolnienie8-) wiec na zmianę z mężem w nocy co godzinę na spacer żeby się nie meczyl..:-( :(

A na koniec wrzucam zdjęcie mojego kwadratowego brzucha:p on tez uwielbia wszystko ze mną robić i zawsze się uswinic:p
IMG_20170505_110952.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170504_130020.jpg
    IMG_20170504_130020.jpg
    234,3 KB · Wyświetleń: 420
  • IMG_20170505_110952.jpg
    IMG_20170505_110952.jpg
    320,6 KB · Wyświetleń: 422
reklama
Olo tego jeszcze nie słyszałam żeby ZUS ciężarna na badania sciagal:errr: oni sobie jaja z ludzi robią... I co jak pojedziesz to Ci każą podwinac koszulkę żeby sprawdzić czy poduszki zamiast brzucha nie nosisz i na rym się skończy badanie?:p to od kiedy dostajesz zwolnienie że oni taka akcje robią?
 
Dzień dobry. Dziś o 3:08 urodziłam Dominika
2960 kg, 52 cm, 10 pkt Apgar. Smok nakarmiony ok 5 w nocy śpi do teraz. Ja padam, ale szczęśliwa.
Skórcze to był koszmar ale do przežycia. Jak tylko zobaczyłam małego między nogami to zaciesz na całego i już nic więcej się nie liczyło. Polecam SN. Ze znieczuleń skorzystałam tylko z gazu i krzyków :)
Gratulacje !!!!!! Ale super [emoji7] [emoji7] [emoji7] . Odpoczywaj i nabieraj sił. Och jak ja bym już przytuliła bobasa.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ja juz po wizycie mój maluch waży ok 4 200 plus minus jak nie urodze do środy to w czw na oddział i prawdopodobnie cc
Mama wr gratulacje
Ciekawe jak tam Martussa82
 
@Koniczyna05 to kawał dzieciątka!

Co do ZUSu to też się zdziwiłam. Zwolnienie mam od 10go lutego i dopiero teraz postanowili wezwać na badanie.. Zadzwoniłam pod numer, który podali w razie trudności ze stawieniem się na badanie. Rozmawiałam z bardzo miłą panią. Powiedziałam, że oczywiście chętnie się stawię, tylko jest to tydzień przed terminem porodu, więc mogę mieć trudności z dotarciem. Pani poprosiła o przesłanie mailem skanu karty ciąży i obiecała dać znać co i jak. Ciekawe co to się stało, że postanowili mnie zawezwać...
 
To ja ze względu na charakter pracy jak tylko nie dostałam okresu w terminie, zrobiłam badanie krwi i popedzilam do ginekologa to dostałam zwolnienie więc można powiedzieć że dobre 8 miesięcy jestem na l4 i jeszcze ani razu nie miałam kontaktu z zusem...
 
reklama
@mamaAWR fantastycznie!!
Gratuluję. :))))
Ucałuj malucha od "ciotek z internetów". ;P


Jej.. dopiero 5 maja, a już tyle nowego pokolenia się wykluło (czuję presję czasu ;P). :D

@Olo32 na głowy upadli tam już kompletnie.. poza wszystkim, jak mają jakiś problem, to niech sami podejdą. Adres znają.
Trzeba było zapytać, czy badanie obejmuje USG z wydrukiem zdjęć. ;P
 
Do góry