reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Obudził mnie skurcz, poszłam do łazienki a tam na wkładce KREW... poczekam jeszcze trochę i chyba trzeba na IP... Boję się!!!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki i dawaj znaka. I trzymaj się mocno i walcz! I ... Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! ...jak Tomy Lee Jones w Ściganym [emoji2]!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zalałam się kawą [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już przypominam tą małpę... Chyba mam już wszystkie kolory, a koło nosa to mam czerwone jakbym miała od miesiąca katar i nos poobcierany, nawet teściowa się zainteresowała co mi jest, wstaje i jadę na przegląd do szpitala, nic mi się nie dzieje ale jak zapraszają na ktg i badanie gratis to dlaczego nie[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobiłam tak mądrze że hoho... wyjęłam rano soczewki z oczu ale nie przygotowalam sobie okularów pod ręka... chodzę i macam gdzie są... i kurde nic nie widzę . Swoją twarz widzę jak nosem pocieram o lustro [emoji16]. Dziś wydaje mi się że jestem taka ładna [emoji23].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lalamido o właśnie! Rodzisz w soczewkach? Niby można. Szlag mnie trafi w okularach, a jak każą zdjąć (albo trafi mnie ten szlag i sama zdejmę), to świata nie zobaczę. ;)
 
@Lalamido o właśnie! Rodzisz w soczewkach? Niby można. Szlag mnie trafi w okularach, a jak każą zdjąć (albo trafi mnie ten szlag i sama zdejmę), to świata nie zobaczę. ;)
Olka radziłam naturalnie i miałam soczewki, ale chyba nikt się nie zczaił że mam coś z oczami [emoji12] a mi było bardzo wygodnie. A teraz przy cc mam mieć okulary bo zabronili mi soczewek w trakcie operacji.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@milkaklaudia to o czym piszesz to plan porodu. Przy przyjęciu do szpitala muszą z tego co się orientuję wypełnić kartę z wywiadem lekarskim i opisem przebiegu ciąży. My takie coś wypelnialysmy z ta moja polozna podczas podpisywania umowy.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martussamiska, ale taka żywa krew??? Jak nie żadna tam podbarwiona, brunatna tylko żywa czerwona to koniecznie szpital i to szybciutko!
Dziewczyny rodzące dzisiaj: Powodzenia!
 
Cześć dziewczyny postaram się potem was nadrobić ;)
My z synkiem już od środy w domu czyli 2 doby w szpitalu i wypis. Czujemy się dobrze,wczoraj była u nas położna środowiskowa. Synek ogolem grzeczny płacze tylko przy przebieraniu i kąpieli ale nie chce nam leżeć w kolysce więc narazie mam problem z organizacją bo Alan ciągle na rękach. Dziś spał u taty na klacie bo inaczej grymasil. Dokarmiam go mlekiem modyfikowanych bo do piersi się przyssa i odrazu zasypia. Mąż od poniedziałku 3 tygodnie w domu więc wkoncu jakiś obiad ugotuje ;) postaram się później wejść na kompa i wstawić zdjęcia bo z telefonu nie mogę...
Drugie dziecko przeze mnie noszone,urodzone a podobne do taty i gdzie tu sprawiedliwość ?;) pozdrawiamy was
 
Dzień dobry. Dziś o 3:08 urodziłam Dominika
2960 kg, 52 cm, 10 pkt Apgar. Smok nakarmiony ok 5 w nocy śpi do teraz. Ja padam, ale szczęśliwa.
Skórcze to był koszmar ale do przežycia. Jak tylko zobaczyłam małego między nogami to zaciesz na całego i już nic więcej się nie liczyło. Polecam SN. Ze znieczuleń skorzystałam tylko z gazu i krzyków :)
 
reklama
waraai- wszystkie papiery wypełniała położna i podpisywałam podczas przyjęcia do porodu. Nie trwa to wieczność - kilka minut - do 10 ciu. O ubezpieczenie nie pytali nigdy. A o zawody pytają? chyba nie.
milkaklaudia- to dostałas plan porodu do wypełnienia. U mnie też mówią żeby to mieć ale czytałam w internecie jak w niektórych placówkach sie z tego śmieją :-( jak ignorują i traktują pacjentkę ( co tez ona sobie wymysliła, ale sie teraz ludziom zachciewa itd. oczywiście tak żebys słyszała.... koszmar)
myszka - dobrze że do taty :-) to przynajmniej chłop sie nie stresuje ;-) ale jeszcze się milion razy zmieni. Moja młodsza urodziła sie kruczoczarna i tak sie cieszyłam ze w końcu sobie swoje urodziłam i co - 5cioletnia blondynę mam teraz.
MAMA AWR- BRAWO!!! wspaniałe wieści. Gratulacje!!
 
Do góry