reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Martussa cudna!!! Obie zresztą jesteście. :)
Zbieraj moc, co byś w formie wróciła do pieczenia ciastek. ;)


Trzeba aktualizować listę. :p
Z tym, że ja fatalna jestem w listowaniu i już teraz nie wiem, ile dziewczyn się nam tak w pędzie rozpakowało. :D



Ciągle piorę.
Kupiłam dziś poduszkę do karmienia i rożek (niby nie chciałam, ale w końcu pannę będzie utulać też rodzeństwo, zaś rożek kosztował totalne grosze, bo z drugiej ręki i to jeszcze blisko domu :]).
 
Po kiego czorta im te zawody i wykształcenia?
W mojej książeczce mój ojciec ma wpisany zawód, którego nigdy nie wykonywał, bo mama podczas porodu spytana o "zawód ojca" podała zawód swojego własnego. ;P
I przez prawie 40lat nikogo nie obchodzi, co robi mój rodzony tato. ;)
 
Martussa, wielkie gratulacje! !! :)

U nas o zawod nie pytają ale jeszcze parę lat temu pytali i odeszli od tego. Trochę tego jest ale Pani wypisuje....drukuje ten nasz numer....badada....i zleci jakoś. A co do USG to Moja ma wizycie 1.5 tygodnia przed porodem miala 3250 gram a przyjechalismy rodzic i Pani na badaniu mowi ze 3000gram i zdziwiłam sie ze nie przytyla a schudła i urodzila się za godzine i 3250gram wiec waga to szczescie czy im prawde pokaże USG. A lezala ze Mną Pani która rodzila w 38 tygodni i powiedzili Jej ze 2900 gram a urodzila 4200 gram:szok: roznica co....

Milkaklaudia to jest plan porodu, ale to kwestia czy sie chce byc madrzejszym od lekarzy bo wiadomo ze mozna napisać ze nie chce sie byc nacinanym ale porod przebiega różnie i lepiej np zostać nacietym niz popękac....mi sie udalo bez nacięcia ale na sali ja uwazam ze trzeba zaufac położnej...
 
1493986438-aaaaaa.jpeg

Pozdrowienia od pani ze szpitalnej windy[emoji57] monaco zrobione, porodówka odwiedzona i do domu[emoji3] następna wizyta we wtorek..ale to już u mojej ginekolog. .. Nic o małej nie wiem bo USG i badania nie było, ale co mam[emoji3] grafik dyżurów na maj, jeżeli pozbieram to jak się zacznie to sprawdzę kto mnie przywita na oddziale [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z worka głupich pytań przyszłej mamy- w jaki sposób sterylizowalyscie smoczki i butelki? Starczy jak je pogotuje kilka minut we wrzątku? :confused::confused2:
 
1493986438-aaaaaa.jpeg

Pozdrowienia od pani ze szpitalnej windy[emoji57] monaco zrobione, porodówka odwiedzona i do domu[emoji3] następna wizyta we wtorek..ale to już u mojej ginekolog. .. Nic o małej nie wiem bo USG i badania nie było, ale co mam[emoji3] grafik dyżurów na maj, jeżeli pozbieram to jak się zacznie to sprawdzę kto mnie przywita na oddziale [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdecydowanie lepsze "selfi" robisz windowe niż Woliński [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My narazie bezsmoczkowi i bez butelkowi....dzis nawet musialam mleko wylewać bo sie maly nawał zrobił :) oj biust urusl hoho....jak Pamela :)

Ale z rzeczy ktore jeszcze pamietam a zapomnialam ja zabrać na porodowke to pomadka nawilżająca i później w szpitalu sie przyda...w szpitalach jest mega gorąco i usta są naprawdę bardzo suche.
 
reklama
Dziewczyny z worka głupich pytań przyszłej mamy- w jaki sposób sterylizowalyscie smoczki i butelki? Starczy jak je pogotuje kilka minut we wrzątku? :confused::confused2:
Ja myślę, że zaleje gotowana wodą i potrzymie tak trochę... Zbyrnia sterylizacja też nie jest dobra[emoji3] np kąpanie noworodka codziennie nie jest takie super, dziecko powinno mieć kontakt z bakteriami też, no wiadomo nie z podłogi ale też nie z przesadą w drugą stronę.... Tak myślę [emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry