reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

O 12;30 i ja powitalam na świecie swoje szczęście. Waga 3100,54 cm długi ;)
Około 10 miałam badanie i rozwarcie na 5 cm później musiałam iść po torby i na porodowke. Dostałam tylko kroplowke z paracetamolem nie załapałam się na gaz rozweselajacy bo mają tylko dwa i oba były zajęte więc rodzilam bez znieczulenia. Pęcherz plodowy mi przebili i od tego czasu około 30 minut mocnych skurczy i urodził się Alan Staś (na 4 parciu ). Nie nacinali mi krocza,mam założony jeden szef z powodu małego obtarcia. Napisałam do męża sms mając 6 cm rozwarcia żeby przyjechał na porodowke i na akcję nie zdarzył,jak przyjechał to synek był już na wazeniu. Pierwsze co zrobił nasz mały łobuz po wyjściu z brzucha to było siku ;)
Ale super !!!! Gratulacje !!!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślę że nie obrazi się mając towarzystwo [emoji6]. Wstyd się przyznać ale ostatnio moja mama wymyśliła że przyjedzie do nas i będzie nam pomagać... mam nadzieję że grzecznie jej wyjaśniłam że nie ma takiej potrzeby [emoji6] ... bo jak pomyślałam że ciągle będzie gadać i gadać i gadać i po raz n-ty opowiadać te sama historię ale w różnych odsłonach to jakoś tak ... Od 3 dni się nie odzywa .


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja mam mamusie na miejscu i co chwilę słyszę jaki to bałagan robimy, ile musi po nas sprzątać, jak to nam pierze i prasuje, gotuje i wiecznie chodzi nadenta, no wyjątek jest jak siostra przyjedzie, jej to nic nie powie, 1000zł wręczy bo do raty się dokłada no bo ja dostanę wszystko, łącznie z mamusią [emoji36]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam mamusie na miejscu i co chwilę słyszę jaki to bałagan robimy, ile musi po nas sprzątać, jak to nam pierze i prasuje, gotuje i wiecznie chodzi nadenta, no wyjątek jest jak siostra przyjedzie, jej to nic nie powie, 1000zł wręczy bo do raty się dokłada no bo ja dostanę wszystko, łącznie z mamusią [emoji36]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję [emoji43] ! Wiem doskonale jak to może wyglądać.
Ja wyprowadzilam się z domu zaraz po maturze i postawiłam sobie cel że mamusię i teściową kochać będę i szanować ale ani z jedna ani a druga nie zamieszkam. 19 lat patrzyłam jak to może wyglądać z najgorszej strony [emoji19] i wystarczy.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
image.jpeg
Mamaawr
- jakies niewielkie prawo do decydowania mu dam, oczywiście. Po maturze!;)
MARYSIA- moze jak w paktiecie damy dwie teściowe to ktoś weźmie?ja za swoją tez doplacę!
Dawo- tez ode mnie wez sie. Ja wciąż piękna i młoda. Oj sytuacji z mamusia nie zazdroszczę. Na pewno sa tez plusy ale ja wlasnie cieszę sie z moich minusów i odległości. Moze o brakuje mi pomocy ale jak cudownie byc sterem....
Myszka- wspaniałe, gratulacje!!! Pieknie rozpoczęłaś nam Maj!!

U mnie majoweczka pełna relaksu ☀️
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    100,2 KB · Wyświetleń: 380
Zobacz załącznik 804706 Mamaawr- jakies niewielkie prawo do decydowania mu dam, oczywiście. Po maturze!;)
MARYSIA- moze jak w paktiecie damy dwie teściowe to ktoś weźmie?ja za swoją tez doplacę!
Dawo- tez ode mnie wez sie. Ja wciąż piękna i młoda. Oj sytuacji z mamusia nie zazdroszczę. Na pewno sa tez plusy ale ja wlasnie cieszę sie z moich minusów i odległości. Moze o brakuje mi pomocy ale jak cudownie byc sterem....
Myszka- wspaniałe, gratulacje!!! Pieknie rozpoczęłaś nam Maj!!

U mnie majoweczka pełna relaksu [emoji295]️
Ja też chcę!!! Takie nogi i takie słońce [emoji135]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myszkax33 gratuluje pierwszej majowej mamie;) Niech Ci synek rośnie zdrowy;)

Karlik proponuje zorganizować naszym tesciowym wspólne wakacje gdzieś baaardzo daleko, gdzieś z dala od cywilizacji....:p
 
Do góry