reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Laski czy słyszałyście o promocji Astor??? Podobno zwijają się z Polski i mają wszystko -70%!!![emoji4]
Jutro idę do Ross [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Monia8333 - gratulacje!!! Śliczny Pucek! Na pierwszym zdjęciu chyba niezbyt zadowolony z nowego świata ale widać że cyc go uspokoił :D

No to się zaczęło rozpakowywanie. Skoro już termin 11.05 poleciał to może i mój syn się zdecyduje. Wierci sie teraz niemiłosietnie od przepony po pęcherz to może by już wyszedł do kolegów :)
 
Monia, gratulacje!!! Ale tempo dziewczyny zapodalyscie!
A ja mam skurcze... Spróbuję zasnąć bo jakoś nie mam głowy żeby je liczyć. Oczywiście torby się nie spakowały...
 
reklama
Gratulacje [emoji16]
Ja mam 37 i 1... Ale czyta się to jako 38, chyba oficjalnie trzeba spakować torbę, bo poród może nas zaskoczyć jak zima drogowców... Od godziny nie mogę spać [emoji36] kurcze tak bym się na brzuchu położyła ale teraz to już szybciej niż później [emoji16]


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry