reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja uznałam że zatrzymuję swój wiek na "wieku chrystusowym" czyli liczyłam do 33 i od tamtej pory już co roku mam 33 [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Łosz, Młódki same...
Pizga, piździ, wieje...
18235769_1437846069570855_1813693669_o.jpg
 
O 12;30 i ja powitalam na świecie swoje szczęście. Waga 3100,54 cm długi ;)
Około 10 miałam badanie i rozwarcie na 5 cm później musiałam iść po torby i na porodowke. Dostałam tylko kroplowke z paracetamolem nie załapałam się na gaz rozweselajacy bo mają tylko dwa i oba były zajęte więc rodzilam bez znieczulenia. Pęcherz plodowy mi przebili i od tego czasu około 30 minut mocnych skurczy i urodził się Alan Staś (na 4 parciu ). Nie nacinali mi krocza,mam założony jeden szef z powodu małego obtarcia. Napisałam do męża sms mając 6 cm rozwarcia żeby przyjechał na porodowke i na akcję nie zdarzył,jak przyjechał to synek był już na wazeniu. Pierwsze co zrobił nasz mały łobuz po wyjściu z brzucha to było siku ;)
 
O 12;30 i ja powitalam na świecie swoje szczęście. Waga 3100,54 cm długi ;)
Około 10 miałam badanie i rozwarcie na 5 cm później musiałam iść po torby i na porodowke. Dostałam tylko kroplowke z paracetamolem nie załapałam się na gaz rozweselajacy bo mają tylko dwa i oba były zajęte więc rodzilam bez znieczulenia. Pęcherz plodowy mi przebili i od tego czasu około 30 minut mocnych skurczy i urodził się Alan Staś (na 4 parciu ). Nie nacinali mi krocza,mam założony jeden szef z powodu małego obtarcia. Napisałam do męża sms mając 6 cm rozwarcia żeby przyjechał na porodowke i na akcję nie zdarzył,jak przyjechał to synek był już na wazeniu. Pierwsze co zrobił nasz mały łobuz po wyjściu z brzucha to było siku ;)
Brawo Ty[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy Twoja teściow nie szuka czasami przyjaciółki?:p
Te 600km odleglosci byłoby idealne:p
Myślę że nie obrazi się mając towarzystwo [emoji6]. Wstyd się przyznać ale ostatnio moja mama wymyśliła że przyjedzie do nas i będzie nam pomagać... mam nadzieję że grzecznie jej wyjaśniłam że nie ma takiej potrzeby [emoji6] ... bo jak pomyślałam że ciągle będzie gadać i gadać i gadać i po raz n-ty opowiadać te sama historię ale w różnych odsłonach to jakoś tak ... Od 3 dni się nie odzywa .


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry