reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Myszka - wielkie gratulacje [emoji8] jak sprawnie Ci poszło... Ci to tylko rodzić [emoji16] Odpoczywajcie i czekamy na info jak się czujesz...

Karlik - zazdroszczę...pięknie masz... Brzusio łapie Wit D [emoji16]

Niestety przy pępku wyszły mi rozstępy...

Martussa - u mnie tez dziś tak wieje!!! Piękne dziewczyny [emoji16]

Coraz częściej czuje bóle okresowe... ciekawo jak długo jeszcze.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myszka jak cudownie maj zaczęłaś :) oby wszystkie nasze porody w maju tak wyglądały jak Twój bo widzę że bardzo sprawnie Ci poszło :) może jednak nie musi być zawsze tak strasznie i bardzo boleśnie ;)
Karlik pozazdrościć słońca bo u nas pochmurnie u bardzo wietrznie. I jakie ładne noooogi :)
Ja też żadnej szczotki Do włosów nie wyparzalam bo przecież niunia do buzi nie będzie jej brała :) i nawet do rączki raczej reż nie ;)
 
@myszkax33 - gratulacje!!! Bardzo ładny start w ten maj :) szkoda, że tata nie dojechał ale takiego szybkiego porodu życzę nam wszystkim! Czekamy na relacje i zdjęcia :)
 
@Karlik - piękne nogi i brzusio :) podesłałabyś trochę tej pogody, co? Ja dziś nawet nosa z mieszkania nie wyściubiłam. Jeszcze mi przeziębienie po zeszłotygodniowej śnieżycy nie przeszło.
 
Dobry wieczór Panią
Leże i kwicze, młoda fantazjuje, brzuch się stawia,nawet skurcze pojedyncze mnie chwytają,a krzyż to mnie boli tak że wczoraj prawego buta nie mogłam odpiąć i musiałam szukać służącego [emoji3] nie wiem czy to jakiś ucisk mi się robi przy nachylaniu ale tylko na prawo- no nie da rady nic podnieś, nawet pod skosami pozamiatać nie daje rady bo się nie nagne[emoji36]
A Wy jak tam majowe mamy [emoji33]?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo - ja tak ma co jakiś czas, ciekawe ze też na prawą stronę. Wtedy angażuję męża do masowania i przechodzi na kilka dni.
 
A my juz nie jestem 2w1... :D
Adrian przyszedl na swiat dzisiaj, o godzinie 13:55
Waga 3180g
Dlugosc 54cm
Apgar 10/10
Termin co prawda miałam na 11. maja., ale w związku z moim nadciśnieniem zapadła decyzja od strony lekarzy, że dobrze by było urodzić wcześniej.
No i jest :)
Mój jeszcze trochę spuchniety pucek :)
 
reklama
A my juz nie jestem 2w1... :D
Adrian przyszedl na swiat dzisiaj, o godzinie 13:55
Waga 3180g
Dlugosc 54cm
Apgar 10/10
Termin co prawda miałam na 11. maja., ale w związku z moim nadciśnieniem zapadła decyzja od strony lekarzy, że dobrze by było urodzić wcześniej.
No i jest :)
Mój jeszcze trochę spuchniety pucek :)
Gratulacje [emoji16][emoji16][emoji16] dużo zdrówka dla Was [emoji16]

Jaka cudowna wiadomość.
Jak chwilę odpoczniesz to napisz co i jak [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry