reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam nowe mamusie ;)

Dziś była u mnie położona, by zrobić masaż szyjki, nie bolało wcale. Położona mówiła ze szyjka ma jakieś 1 cm i czuć głowę dzieciaka. Ma nadzieje ze zaczyna dziś w nocy albo jutro rano, jak nie to raczej do maja urodzę ;))
Macie jakieś doświadczenie, ze czuć głowę to wkrotce urodzę czy mogą trzymać tak na pare dni ? Poza tym w porządku z dzieckiem i ze mną.

O podróż to moja pasja . Prawie Europa zaliczyłam. Póki co, często latamy do wyspy hiszpani, Grecji tam gdzie ciepłe kraje.. a w dalekie podróż to wolałbym bez dzieciaka, albo jak porosnie. Bo jak podróżuje to już wole każdego dnia przezywać coś innego, zwiedzać, a plażowanie i odpoczynek nie dla mnie. Mam w planie, we wrześniu/paZdzirnika do Teneryfy. Zobaczymy jak plan się potoczy.

Wskakuje zaraz do gorącego wanny

Dobrego nocy !
 
reklama
@DaWo :D Śmieję się, ale współczuję... Ja się kładłam dziś już po północy z myślą, że jak znów wstanę w srodku nocy to rozmrażam i myję zamrażarkę :) I spałam ciągiem 5,5 h - co jest niezwykłe... :)

Dzień dobry wszystkim!!
Jaki tuuuuu ruch był wczoraj, hooo hooo!!
Serdecznie witam kolejne Mamy - podglądaczki :) Jak widzicie wymiana informacji tu idzie pełną parą, także ten tego - się Panie rozgoszczą :)

Ja dziś zwarta i gotowa do wizyty ( @Olo32 - poprzednia była ponad 3 tyg temu, nie martw się, że masz nieczęsto - myślę, że jak z ciążą w porządku, to lekarz rozsądnie chce w Tobie grzebać ;) ) i sądzę, że raczej nie będzie żadnych rewelacji w temacie wcześniejszego porodu... Jednak dokumenty, waliza i torba jadą z nami na wszelki wypadek, a Młodą ktoś ze szkoły odbiera :) Brzuch mam mega nisko,ALicja wczoraj szalała jak pieron, po południu uciełam sobie 1,5 h drzemki po potrójnej melisie, a potem bolała mnie głowa i się w niej kręciło... Ciśnienie sobie pomierzyłam i oscylowało tak w granicach 93/57 -111/88 przy tętnie ok 88- 99 przy trzech pomiarach...

Wczoraj zajrzałam do pracy, ciut pomogłam, ale @Karlik ciężko się nie stresować, cholera... BTW - co Ty nas tak straszysz z Karolem, hę?? Czekaj grzecznie w kolejce!!!:yes::yes::yes: Pani tu nie stała! ;)

Co do podróży - ze Śląska końcem lipca jedziemy nad Bałtyk (650km) i wąchamy jod!!! Ala będzie mieć 3 miesiące i zakładam, że laktacja będzie cudowna, noce przespane a córki zadowolone!!! :)

@Lakara - No to może dziś :p:p:p Zaczniesz wątek porodowy!! i poporodowy!! Powodzenia!!:-) :)

Dobra, napełniłam żołądek i chyba zrobię ten zamrażarnik, nooo... :laugh2::laugh2:
Uściski wszystkim :)
 
U mnie też coraz częstsze skurcze, jutro zaczynam 36 tc.
Klaudia i Nikodem, co u Ciebie?
Ja dzisiaj idę na KTG na 8:20, położna będzie mnie badać. Ale psychicznie jestem tak zmęczona, że nawet się nie nastawiam na poród siłami natury. Nie chce nawet.
Jutro jest pogrzeb a ja nie chcę się z nim żegnac. :( jestem na relanium do jutra, później już nie mogę, w poniedziałek psychiatra (chyba, że urodze).
 
@Klaudia_i_nikodem tak mi przykro, trzymaj się tam jakoś Kochana...
Ja też znów noc nie przespana...ręce nie dają spokoju, pomimo brania magnezu.
Dzisiaj jeszcze czeka mnie wizyta u endo bo tarczyca znów szaleje.
Pozdrowienia dla Was Wszystkich Kochane.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie ;)

Dziś była u mnie położona, by zrobić masaż szyjki, nie bolało wcale. Położona mówiła ze szyjka ma jakieś 1 cm i czuć głowę dzieciaka. Ma nadzieje ze zaczyna dziś w nocy albo jutro rano, jak nie to raczej do maja urodzę ;))
Macie jakieś doświadczenie, ze czuć głowę to wkrotce urodzę czy mogą trzymać tak na pare dni ? Poza tym w porządku z dzieckiem i ze mną.

O podróż to moja pasja . Prawie Europa zaliczyłam. Póki co, często latamy do wyspy hiszpani, Grecji tam gdzie ciepłe kraje.. a w dalekie podróż to wolałbym bez dzieciaka, albo jak porosnie. Bo jak podróżuje to już wole każdego dnia przezywać coś innego, zwiedzać, a plażowanie i odpoczynek nie dla mnie. Mam w planie, we wrześniu/paZdzirnika do Teneryfy. Zobaczymy jak plan się potoczy.

Wskakuje zaraz do gorącego wanny

Dobrego nocy !
A na kiedy masz termin? Jaki luksus że położna przychodzi robić Ci masaż :)
 
reklama
Do góry