reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Melduje sie i ja! Wyspana :) standardowo w nocy jakies dokuczajki z ulozeniem sie, ale ogolnie nienajgorzej :) zaraz jade na badanie dna oka - okulistka mi zalecila, chociaz zadnej wady wzroku nie mam. Potem jak cos bede widziala moze skocze do h&m po te miekkie staniki do karmienia (wczoraj po domu chodzilam w tym zakupionym we wtorek i uczylam sie odpinac klips jedna reka ;) alez on jest mieciutki i wygodny [emoji173]). A wieczorem spotkanie z polozna - moze tym razem dojdzie do skutku..
Trzymajcie sie dziewczeta, udanego dnia :*

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak widzisz nie przesuwam Cię w kolejce do przodu bo liczę (i chyba nie tylko ja), że jeszcze trochę z tym porodem poczekasz. Martussa ma rację - nie wpychaj się tak na początek, trochę przyzwoitości :)
Noooo dooobraaa - a kolejka na 5.05 taka że ho ho - korek dosłownie :-)
Ja Ci w tajemnicy powiem, że chciałabym po skończonym 36tyg (2.05)mieć zdjęty szew, pójść do domu, spakować się i rodzić koło 10.05 - po skończonym 37tc (9.05). Ale ciiii
 
Dzień dobry!
Witam nowe mamy. Zaraz Was dopiszę do kolejki porodowej, która nam się tutaj ładnie rozrasta.

@Klaudia_i_nikodem - trzymaj się kobieto, dasz radę! Koniecznie daj znać jak po tym KTG. Co do relanium, są takie krople ziołowe Mentowal do kupienia bez recepty, zapytaj lekarza, czy mogłabyś je stosować w ciąży.

@Martussa82 - ja już myślałam, że przechodzisz na nocny tryb życia. Gratulacje przespanych 5h. A w dzień coś dosypiasz, jak córa jest w szkole?
Wczoraj wyjątkowo 1,5 h po południu, raczej nie potrafie w dzień walnąć wszystkim i spać :D:D

Ha - ten 5 maja to najliczniejszą ma reprezentację na rodzenie :D

Lodówka i zamrażarka lśnią!! teraz ja nakładam szpachlę na twarz, wcisnę kieckę i rajty i na 13 do lekarza :D
 
Noooo dooobraaa - a kolejka na 5.05 taka że ho ho - korek dosłownie :-)
Ja Ci w tajemnicy powiem, że chciałabym po skończonym 36tyg (2.05)mieć zdjęty szew, pójść do domu, spakować się i rodzić koło 10.05 - po skończonym 37tc (9.05). Ale ciiii

Widzę że koleżanka ma ambitne i dość sprecyzowane plany :D
Trzymam kciuki :)
 
Dzień dobry dziewczyny;) ale się rozpisalyscie od rana, nieźle miałam do nadganiania...nie wiem czy to pogoda czy efekt po świąteczny ale śpie jak zabita, aż ciężko mi się po 9 z łóżka wstaje, a wczesniej godz 6 i koniec leżakowania...

Klaudia trzymaj się dziewczyno, wiem ze łatwo się mówi, ale pamiętaj ze masz swój Mały Skarb i nas tutaj

Cześć nowe mamusie;) fajnie ze robi sie tu nas coraz wiecej;)

Waraai czy Ty przypadkiem nie masz jakiegos niecnego planu żeby ścigać się razem z Karlikiem która pierwsza?:p;)

Dobra trzeba ruszyć dupsko i zabrać się do roboty...ubrania same się nie poprasuja, pies sam na spacer jeszcze nie pójdzie ( to znaczy on z mila chęcią wybrał by się sam na łąki, ale obawiam się ze mialabym problem żeby go później złapać mając na uwadze dodatkowy balast z przodu...)
Miłego dnia;)
 
reklama
Cześć! Fajnie, że postanowiłaś dołączyć :) Coś się u Ciebie dzieje, że lekarz prognozuje poród przed terminem? Postaramy się chyba nie obrazić za to podglądanie ;)
Hej :) . Od początku mam ciążę zagrożoną więc moja Pani doktor dmucha na mnie i chucha, żeby wszystko było ok (złota kobieta polecę ją każdej ;)). Skróciła mi się drastycznie szyjka i skurcze od 25 tyg... teraz już doszło do tego, że po przejściu 5 metrów brzuch mi się stawia. A ponieważ wie, że w domu mam zaganianego męża i szkolnego 7,5 latka, robi wszystko żebym w szpitalu nie leżała. Więc leżę... ale w domu :). Jestem na luteinie 2xdzienie od samego początku ciąży (+czasem inne podtrzymywacze), euthyrox 212,5 ;P i garście magnezu i nospy (więc nie jest źle). Pierwszy syn wyskoczył w 38 tygodniu :) drugiego też chciałabym dotrzymać chociaż do tego terminu :). Dziś już skończone 35 tygodni więc damy radę :). Cieszę się że mogę do Was dołączyć :)
 
Do góry