reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny ja juz po wizycie a wiec tak 35t1d maly wazy 2900 ☺ od poltora tyg szyjka nie drgnela w dol wiec super chyba po luteinie. Wizyta za 2 tyg i raz w tyg ktg. To chyba tyle z zalecen. Jak dzis spakowalam torbe i ja ze soba wzielam to cisnienie jak na mnie ideal e 142na93 i nie dostalam skierowania na ip ☺ wiec z nadzieja czekam na maj ☺

A jak u innych wizyty?
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie a wiec tak 35t1d maly wazy 2900 [emoji5] od poltora tyg szyjka nie drgnela w dol wiec super chyba po luteinie. Wizyta za 2 tyg i raz w tyg ktg. To chyba tyle z zalecen. Jak dzis spakowalam torbe i ja ze soba wzielam to cisnienie jak na mnie ideal e 142na93 i nie dostalam skierowania na ip [emoji5] wiec z nadzieja czekam na maj [emoji5]

A jak u innych wizyty?
No to.super.
Ja czekam w poczekalni.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie a wiec tak 35t1d maly wazy 2900 ☺ od poltora tyg szyjka nie drgnela w dol wiec super chyba po luteinie. Wizyta za 2 tyg i raz w tyg ktg. To chyba tyle z zalecen. Jak dzis spakowalam torbe i ja ze soba wzielam to cisnienie jak na mnie ideal e 142na93 i nie dostalam skierowania na ip ☺ wiec z nadzieja czekam na maj ☺
A jak u innych wizyty?

Super wieści. Fajnie że ciśnienie nie jest problemem!

marta- jak u Was?
 
No to wyjazd mi zaszkodził.
Podróż najpewniej, bo po kilku godzinach dostałam długich i mocnych skurczy.

Tydzień temu szyjka zamknięta i długa, teraz skróciła się o ponad połowę.
Mam bezwzględnie leżeć.
Zakupy po 37tyg.
Tymczasem muszę obmyślić plan funkcjonowania, bo kompletnie nie wiem, jak go przebudować.
 
waraai - no ale warto było jechać, ważne ze z mała jest OK ;-)) jeszcze 2,5 tygodnia tylko. ile masz tej szyjki? jest rozwarcie?służę radą organizacyjną - ale przeciez Twoj syn duzy.
a jak nie bedziesz lezec to szpital - tam poleżysz bez gadania :-)
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie a wiec tak 35t1d maly wazy 2900 ☺ od poltora tyg szyjka nie drgnela w dol wiec super chyba po luteinie. Wizyta za 2 tyg i raz w tyg ktg. To chyba tyle z zalecen. Jak dzis spakowalam torbe i ja ze soba wzielam to cisnienie jak na mnie ideal e 142na93 i nie dostalam skierowania na ip ☺ wiec z nadzieja czekam na maj ☺

A jak u innych wizyty?
Asia super ja wczoraj miałam dokładnie 35 t 1d :) to ja myślałam że Klaudia jest spora 2500 a Twój skarb jest jeszcze większy. Najważniejsze że IP nie jest konieczne i możesz spokojnie nadal w domku siedzieć. I szyjka na swoim miejscu!
Waraai a jednak zwolnij trochę mamusiu bo ciąża to niby nie choroba ale nie można przesadzać co by wcześniej nie urodzić.
Ja właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia. Jutro mamy ostatnie spotkanie. Fajne dziewczyny też poznałam. Może spotkamy się na porodowce z niektórymi :) i poleciałam do Lidla a tam nic już nie było - nic naprawdę. Tylko popatrzec poszłam oczywiście :) i wróciłam już padnięta. Normalnie z dnia na dzień mniej energii.
 
U nas dzisiaj bez usg ;/ ktg książkowe :) nie było się do czego doczepić, szyjka ku mojemu zdziwieniu mocno trzyma... ale lekarz mnie tak sprawdził, że chyba z nadżerki leciała mi krew !!!

Kolejna wizyta we wtorek....
 
reklama
My już po.
36t1d, malutka waży 3300g, wszystko pozamykane, wysoko, na poród się w ogóle nie zanosi. Ciśnienie ok, ale jak opowiedziałam o świątecznych skokach ciśnienia to Dopegyt mam brać 4 razy dziennie. W razie gdyby znów kilka dni było duże to idę na.oddział do.szpitala.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry