reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@myszkax33 moja szyjka przy Hani nie rozwarłaby się bomba atomową, nie działały żadne ludowe i medyczne sposoby! :D z terminem na 17 lutego urodziła się w końcu po cc 27 :D (oxy nie dała jej rady, szyjce znaczy sie) od 17 co dwa dni pędziliśmy na ktg z nadzieją i torbami 35 km i z powrotem do domu... Miałam dość. Teraz jeszcze nie mam dość tylko wkurza mnie to niespanie... Wieczorem odwiedziło mnie kilka koleżanek, poplotkowałyśmy, pośmiałyśmy się i sądziłam, ze po przyjemnym dniu łatwo będzie ze snem... To pospałam... 3 godziny... Namalowałam Hani kolejną koszulkę za ten czas niespania... Książkę mam, ale jakoś nie mam melodii na czytanie... Kanapkę zjadłam, cukierka zjadłam, winogrono uszczknęłam....

Daj Maluszkowi jeszcze pobyć w brzuszku, pogoda nie na wyjście!!!! zaufaj sobie i swemu organizmowi!!! :)
 
reklama
i ja juz oczy mam otwarte....wrrrr....
ale nic jak sie spać niechce to co zrobić :) Witam Drogie Panie :)

Karlik, pogadaj szybko z synkiem!!!!! a tak na serio oczywiście że pomodlimy się aby posiedzial jeszcze grzecznie w brzuszku...trzymaj sie Kobieto!!!!!!

Waraai, dobrze że wróciłas. ..wygladasz super...moje 400 km przy Twoich milionach kilometrów to pikuś ale dobrze ze juz na miejscu...

Ja dziś wizyta. Widzę po badaniach że krew super ale niestety coś się przyplatalo w moczu....okaże sie..

Milego dnia.
 
Zawiodłam młodego do przedszkola na termometrze 0,5° ochyda,a słonko tak zagladalo przez okno że na bluzę wyskoczyłam, ale co dziwne zimno mi się zrobiło jak temperature odczytałam[emoji53]
Smarkam się od rana [emoji54]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, pomódlcie sie za mojego Karolka bo od godziny mam skurcze co 8 minut i nie śpię ze stresu. Leje mi sie magnez do żyły i nic to nie daje chyba.
Oby udało im sie zahamować ta akcje!
Witam sie i ja z rana ☺ jak tam sytuacja daj znac ☺

Ja tez dzis na wizyte i juz mnie stres dopada bo ostatnie wizyty za kazdym razem konczyly sie skierowaniem na ip pewnie dzis tez tak bedzie milego dnia dziewczynki ☺
 
Dzień dobry. Ojej widzę dziewczynki, że po nocach nie spicie. Ja się przebudzam po każdym przekrecaniu się na drugi bok ale zaraz zasypiam i tak od 22 do teraz.
Karlik trzymamy kciuki, że akcję udało się zatrzymać i maluszek nadal jest w Twoim brzuszku. No gdzie mu tak spieszno... Czekamy z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie.
Waraai wyglądasz extra i nawet na wagę nie zwracaj uwagi bo wyglądasz lepiej jak nie jedna kobietka, która nie jest w ciąży.
Asia333podlasie no właśnie Klaudia urosła bardzo od poprzedniej wizyty. :) to dobrze tylko teraz żeby w drugą stronę nie przesadzila :D czekam na relacje od Ciebie.
 
Witam nocne marki!
Ja się w końcu wyspałam. W tę noc młody męża kopał a ja miałam w nosie. Taka byłam zmęczona że nic nie kojarzę. A teraz siedzę już na IP i czekam na KTG.

@waraai - witaj w domu! Super brzuszek wyglądasz świetnie! :)

@Karlik - modlimy się za Ciebie i synka. Daj znać czy udało się zatrzymać akcję.
 
reklama
Dzień dobry ! :) Ja dzisiaj wyjątkowo, pierwszy raz odkąd jestem na zwolnieniu tj. od stycznia po wysłaniu męża do pracy i córki do przedszkola zasnęłąm... ogólnie ostatnio jestem taka zblazowana do godzin popołudniowych a nocą ciężko zasnąć.

@Karlik oby wszystko było dobrze !

Dopasam się ;) dzisiaj coś czuję pobiję rekord wagowy na wizycie :)

@waraai no to ja taki brzuszek miałam chyba w 7 miesiącu :)

@Olo32 pępek się rozciąga :)
 
Do góry