reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam dziewczyny ;)

Klaudia współczuje i bądź silna dla synka.

Nie rozpakowałam jeszcze:) na świętach dużo łaziłam i gotowałam, co by przyspieszyć porodu ale raczej nic z tego. Wczoraj padłam ze zmęczenia i prawie cały dzień polezalam i nic nie robiłam .
Jeszcze przed święta , wypadła mi czop Taki bardzo duży galetkowy mętny, i tak do dziś mam, myśle ze po kawałku, aż zdziwiłam dużo tego jest i zastanawiałam ze Może nie to czop, a tylko zwykły śluz.
Od wczoraj zaczyna pobolewac mnie pachwiny i spojenie lonowy, inaczej się czuje jak rozchodze. Czy wy macie tak tez? Bo w pierwszej ciąży, do 40 tyg tak nie miałam ból w pachwiny, ani duży śluz/czop .

Miłego popołudnia ;)
 
reklama
@Olo32 - ja też się dzisiaj w Lidlu obkupiłam i już solennie sobie przyrzekam, że żadnych ciuszków więcej nie kupuję!
A z Bradonny nadal nie ma wieści. dzwoniłam do nich w czwartek i powiedzieli, że mojego biustonosza jeszcze nie ma i że się odezwą jak dotrze :(
Kurczę, słabo z tą Bradonną. Ale raczej Cię nie oszukują. Ja kupiłam dwa biustonosze - jeden to taki biustonosz z funkcją topu, który bardzo zachwalały dziewczyny, drugi taki zwykły, nieusztywniany ale wygodny :) Powoli już większość listy zakupowej odhaczona.
Ja w lidlu kupowałam głównie 62/68 bo i tak mam wrażenie, że te ciuszki małe takie ;)
A kupiłam całe multum. Zaraz cyknę zdjęcie, tylko muszę trochę dojść do siebie po tym całym dniu latania, bo padam na gębę ;)
 
Pokazcie co kupilyscie w lidlu [emoji5]

IMG_0452.JPG





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_0452.JPG
    IMG_0452.JPG
    101,3 KB · Wyświetleń: 346
Ja w lidlu kupowałam głównie 62/68 bo i tak mam wrażenie, że te ciuszki małe takie ;)
A kupiłam całe multum. Zaraz cyknę zdjęcie, tylko muszę trochę dojść do siebie po tym całym dniu latania, bo padam na gębę ;)

generalnie Lidla rozmiarówka jest zawsze wieksza od standardowej.
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, słabo z tą Bradonną. Ale raczej Cię nie oszukują.
Wiem, że nie oszukują. Bardziej się martwię, że po prostu tego rozmiaru nie ma nigdzie w magazynie i go po prostu nie będzie :(
Pozostaje czekać na te z AliExpress, które mają przyjechać za kilka tygodni dopiero. Póki co mam z H&M dwa topy na ramiączkach do karmienia, takie podtrzymujące biust. Od biedy starczą na początek.
 
[QUOTE="Olo32, post: 15098589, member: 169762"
Ja w lidlu kupowałam głównie 62/68 bo i tak mam wrażenie, że te ciuszki małe takie ;)
A kupiłam całe multum. Zaraz cyknę zdjęcie, tylko muszę trochę dojść do siebie po tym całym dniu latania, bo padam na gębę ;)

generalnie Lidla rozmiarówka jest zawsze wikesza od standardowej.[/QUOTE]
Hm.. No moze. Co nie zmienia faktu, ze troche poszalal
1492535686-aaaaaa.jpeg
am.. ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milka juz po wizycie? Jak tam?
Tak już jestem po wizycie. Nic się nie dzieje, szyjka zamknięta ale lakarz powiedział że macica już się szykuje do porodu. Mała nadal główka do dolu waży 2,5 kg. Powiedział, że powinnam urodzić w terminie. Teraz ktg mam co tydzień ale bez wizyt. kolejna wizyta dopiero w dzień planowany porodu. Mała ma już włosy :) powiedział że jak skończę 36 mogę pić napar z liści malin i dzisiaj właśnie kupiłam. Na ból łona nic nie powiedział.
Nie pojechałam dzisiaj już do tego Lidla bo stwierdziłam z już mi wystarczy tych ciuszków jednak :) ale bardzo ładne kupilyscie.
 
reklama
Do góry